Kişisel Gelişim Kitapları

Düşüncenin Gücü PDF indir

Düşüncenin Gücü PDF indir, e-kitap sitemizde Düşüncenin Gücü kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. James Allen tarafından kaleme alınan Düşüncenin Gücü kitabının çevirmenliğini Diyojen Yayıncılık yapmıştır. Yayıncılığını Diyojen Yayıncılık yaptığı Düşüncenin Gücü kitap özeti, Düşüncenin Gücü pdf oku, Düşüncenin Gücü yandex, James Allen e-kitap pdf, Düşüncenin Gücü PDF Drive, Düşüncenin Gücü Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Düşüncenin Gücü PDF Oku

Düşüncenin Gücü Kitap Açıklaması

James Allen’ın ölümsüz eseri Düşüncenin Gücü veya kendi deyimiyle bu “Küçük Büyük Kitap”, yüz yılı aşkın süredir tüm dünya çapında milyonlarca insana esin kaynağı olmuş, bir çok dile çevrilmiş bir klasiktir. Alanında çığır açmış ve Norman Vincent Peale, Denis Waitley ve Tony Robbins gibi çok sayıda çağdaş yazarı etkilemiş olan bu kitabı, Og Mandino’nun tüm zamanların en iyi on kitabı içinde göstermesi nedensiz değildir.

İlave olarak sunduğumuz ve yazarın ilk yapıtı olan Başarıya Giden Yol ise düşünce gücüyle yaşamına yön vermek isteyenlerin yoluna ışık tutarak, tutum ve tepkilerindeki değişikliklerle huzur ve başarıyı nasıl yakalayacaklarına dair sırları açıklıyor.

Bu eşsiz yazarın bilgeliğine başvurmak için yeni yüz yılın fırsatı şimdi elinizde.

Aklınızda yücelttiğiniz hayal, yüreğinizde taçlandırdığınız ideal her ne ise, yaşamınızı bunlarla inşa edersiniz; bunlar olursunuz.

James Allen 1864’te İngiltere’nin Leicester şehrinde doğmuş ve uzun bir süre büyük bir İngiliz şirket yöneticisinin özel yardımcısı olarak çalışmıştır. 38 yaşında “emekli” olup yazarlığa başlamış ve eşi ile birlikte Ilfracombe’deki ufak bir kır evine taşınmıştır. 48 yaşında aniden hayata veda edene kadar 20’den fazla eser kaleme almıştır.

Düşüncenin Gücü PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu