Teknoloji Kitapları

E-Bildirge Klavuzu PDF indir

E-Bildirge Klavuzu PDF indir, e-kitap sitemizde E-Bildirge Klavuzu kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. B. Kerem Göktaş tarafından kaleme alınan E-Bildirge Klavuzu kitabı 174 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. E-Bildirge Klavuzu kitabını 9786054847518 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. E-Bildirge Klavuzu kitap özeti, E-Bildirge Klavuzu pdf oku, E-Bildirge Klavuzu yandex, B. Kerem Göktaş e-kitap pdf, E-Bildirge Klavuzu PDF Drive, E-Bildirge Klavuzu Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

E-Bildirge Klavuzu PDF Oku

E-Bildirge Klavuzu Kısa Özet

1975 senesinde İstanbul`da dünyaya geldi. Uludağ Üniversitesi İktisat Fakültesi Ekonometri Bölümü`nden 1999 senesinde mezun oldu. 2004 senesinde Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Bölümü`nden “Toplam Kalite Yönetimi İlkelerinin İşletme Performansı Üzerindeki Etkileri” konulu tezi ile yüksek lisans derecesi aldı.

2000 senesinde Demirbank T.A.Ş. Bireysel Krediler bölümünde çalışma yaşamına başladı. Daha sonra sırasıyla Tırsan Treyler A.Ş. yurtdışı mali işler sorumlusu olarak ve özel bir mali müşavirlik bürosunda mesleğine sürdü. 2005 senesinde girdiği serbest muhasebeci ve mali müşavirlik yeterlilik sınavında başarılı olarak Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlik belgesini almaya hak kazandı. Halen kendi adına kurulu bulunan Serbest  Muhasebeci Mali Müşavirlik bürosunda mesleki faaliyetlerine sürdürmekte olup İş Mahkemelerinde bilirkişilik yapmaktadır.

Dr. Cahit Evcil ile birlikte kaleme almış olduğu “Tüm Yönleriyle Ücretlendirme ve Bordrolama Esasları” ve kendi kaleme almış olduğu “İşçi İstihdamına İşverenler İçin 18-29 Yaş Teşviki” isimli kitapları ile İstanbul Barosu Dergisinde İş ve Sosyal Güvenlik Mevzuatı konularında yayınlanmış makaleleri bulunmakta olup bu konularda eğitim ve seminerler vermektedir.

E-Bildirge Klavuzu PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu