PDF İndir

Ebeveynlik Tefekkürleri PDF indir

Ebeveynlik Tefekkürleri PDF indir, e-kitap sitemizde Ebeveynlik Tefekkürleri kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Merve Şahinkaya tarafından kaleme alınan Ebeveynlik Tefekkürleri kitabı 160 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Ebeveynlik Tefekkürleri kitabını 9786052297735 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ebeveynlik Tefekkürleri kitap özeti, Ebeveynlik Tefekkürleri pdf oku, Ebeveynlik Tefekkürleri yandex, Merve Şahinkaya e-kitap pdf, Ebeveynlik Tefekkürleri PDF Drive, Ebeveynlik Tefekkürleri Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ebeveynlik Tefekkürleri PDF Oku

Ebeveynlik Tefekkürleri Kısa Özet

Bu kitap, Kur’an’daki hikmet okyanusunu yaşamına damla damla akıtmak isteyen bir hafize tarafından yazıya döküldü. Yaradan perspektifinde iyi bir kul olmak, *tam şu an*da yaşadığımız imtihanı kulluğumuza yaraşır bir biçimde ağırlamaktan geçiyor. Yazarın kişisel yolculuğunda bu hikmet okyanusu, ebeveynlik macerasıne denk geliyor.

İyi ile kötünün anlamını Kur’an’ın ayetlerinde arayan bir hafize için, iyi bir ebeveyn olmanın karşılığı, kuramcıların hipotezlerinden fazla daha ötede, iyi bir kul olmaktan geçiyordu. Artık, her ayetini ezberlediği Kur’an’ın insana verdiği değeri özümsemeden, ebeveynliğin özenini idrak edemeyeceğini biliyordu.

Bu kitap, varmayı dert edinmeksizin, okyanusun bizatihi kendisine talip olmaveyavet ediyor. Lakin dalmaktan korkmayanlar okyanusun kalbindeki incileri keşfedebilirler. Geçmişin yüklerinden kurtulmak da geleceğin kuruntularından sıyrılmak da *an*ı tefekkür etmekle olabilecek. Ne ki, biz dalarken incilere değil, bu okyanusta telaşsızca tefekkür etmeye taliptik.

Ebeveynlik Tefekkürleri PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu