Edebiyat Kitapları

Eflal – Ciltli PDF indir

Eflal – Ciltli PDF indir, e-kitap sitemizde Eflal – Ciltli kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. R. İDELİ tarafından kaleme alınan Eflal – Ciltli kitabı 448 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Eflal – Ciltli kitabını 9786053047292 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Eflal – Ciltli kitap özeti, Eflal – Ciltli pdf oku, Eflal – Ciltli yandex, R. İDELİ e-kitap pdf, Eflal – Ciltli PDF Drive, Eflal – Ciltli Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Eflal – Ciltli PDF Oku

Eflal – Ciltli Kısa Özet

Wattpad’de on milyondan fazla okunan ve popüler kültürde büyük bir kitleye sahip olan R. İdeli, Eflâl kitabı ile kimsesiz genç bir kadının, sırların ardına gizli tutulan yaşamını aydınlığa kavuşturuyor.

Ana kişiliğin yeni bir aile edinmesini, duygusal gelişimini, bu sürede öğrendiği dersleri ve zor bir aşk için aştığı önüne geçeri keyifli bir dille aktaran yazar, okuyucuyu ağlatırken güldürüyor.

 

Geçmiş, arada bir mutlu bir an arada bir acı bir tebessüm.

Bazı zamanlarda ise adı konulamayan duygunun adı…

 

Eflâl…

Ölüme ve insanlara karşı gardını almış genç bir kadın…  Korkuyla attığı her adımın, yaşamından çaldığını fark edemeyecek kadar kimsesiz üstelik.

Lâl…

Ölesiye nefret ettiği insanlardan kaçıp sığındığı limanda, belki yaşamının aşkını bulacak belki de en büyük hayal kırıklığını yaşayacak.

 

Eflâl, onaylanmayan bir evliliğin meyvesidir ve halen dünyaya gelmeden, hikâyesine ölümün gölgesi düşmüştür. İşi, dostları, abisi… Hepsi onu “öldürülmek” düşüncesinden bir nebze de olsa uzaklaştırmaktadır. Tabii, bir de Karan Akdoğan… Aslını söylemek gerekirse kimsesiz olduğunu anlayan Eflâl’in, kimsesi olan genç adam… Aralarındaki arada bir minnet, arada bir şefkat, arada bir ise karşı konulmaz bir sevgidir. Lakin Eflâl’in baş etmesi gereken ölüm gerçeği, onu Karan’ın yanında da rahat bırakmaz.

 

Eflâl, gerçeklerle yüzleşmeye karar verir. Kime ve neye inanacağını bilmeden kendini hiç de tahmin edemeyeceği gerçeklerin içinde bulur.

Eflal – Ciltli PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu