Edebiyat Kitapları

EFLÂL PDF indir

EFLÂL PDF indir, e-kitap sitemizde EFLÂL kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. R. İDELİ tarafından kaleme alınan EFLÂL kitabı 448 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. EFLÂL kitabını 9786053047285 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. EFLÂL kitap özeti, EFLÂL pdf oku, EFLÂL yandex, R. İDELİ e-kitap pdf, EFLÂL PDF Drive, EFLÂL Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

EFLÂL PDF Oku

Wattpad’de on milyondan fazla okunan ve popüler kültürde büyük bir kitleye sahip olan R. İdeli, Eflâl kitabı ile kimsesiz genç bir kadının, sırların ardına gizli tutulan yaşamını aydınlığa kavuşturuyor.

Ana kişiliğin yeni bir aile edinmesini, duygusal gelişimini, bu sürede öğrendiği dersleri ve zor bir aşk için aştığı önüne geçeri keyifli bir dille aktaran yazar, okuyucuyu ağlatırken güldürüyor.

 

Geçmiş, arada bir mutlu bir an arada bir acı bir tebessüm.

Bazı zamanlarda ise adı konulamayan duygunun adı…

 

Eflâl…

Ölüme ve insanlara karşı gardını almış genç bir kadın…  Korkuyla attığı her adımın, yaşamından çaldığını fark edemeyecek kadar kimsesiz üstelik.

Lâl…

Ölesiye nefret ettiği insanlardan kaçıp sığındığı limanda, belki yaşamının aşkını bulacak belki de en büyük hayal kırıklığını yaşayacak.

 

Eflâl, onaylanmayan bir evliliğin meyvesidir ve halen dünyaya gelmeden, hikâyesine ölümün gölgesi düşmüştür. İşi, dostları, abisi… Hepsi onu “öldürülmek” düşüncesinden bir nebze de olsa uzaklaştırmaktadır. Tabii, bir de Karan Akdoğan… Aslını söylemek gerekirse kimsesiz olduğunu anlayan Eflâl’in, kimsesi olan genç adam… Aralarındaki arada bir minnet, arada bir şefkat, arada bir ise karşı konulmaz bir sevgidir. Lakin Eflâl’in baş etmesi gereken ölüm gerçeği, onu Karan’ın yanında da rahat bırakmaz.

 

Eflâl, gerçeklerle yüzleşmeye karar verir. Kime ve neye inanacağını bilmeden kendini hiç de tahmin edemeyeceği gerçeklerin içinde bulur.

EFLÂL PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu