Edebiyat Kitapları

Efsun Sokağı 137 PDF indir

Efsun Sokağı 137 PDF indir, e-kitap sitemizde Efsun Sokağı 137 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Şeref Atak tarafından kaleme alınan Efsun Sokağı 137 kitabı 440 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Efsun Sokağı 137 kitabını 9786257737081 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Efsun Sokağı 137 kitap özeti, Efsun Sokağı 137 pdf oku, Efsun Sokağı 137 yandex, Şeref Atak e-kitap pdf, Efsun Sokağı 137 PDF Drive, Efsun Sokağı 137 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Efsun Sokağı 137 PDF Oku

Efsun Sokağı 137 Kısa Özet

*Artık gece yarısını geçtik… Çok yakında zamanda gece bitecek ve sonsuz şafak sökecek.*

Antik Mısır’da doğan ve yüzsenelerdır yaşamaya devam eden simyacı, özgür günlerinden fazla uzakta, modern dünyanın kıskaçları içinde yaşamaya çalışmaktadır. Tekinsiz addedilen tarihî köşke taşındığında planı çoktan hazırdır. Meşum köşkteki davete icabet eden üç kişiyse yalnızca kendi hayatlarını değil tüm dünyayı değiştirecek bir teklife *evet,* dediklerinin farkında değillerdir.

Terazinin diğer kefesindeyse insan azmanı bir mezar soyguncusu, iki yaşlı bekçi ve canlı canlı gömülen bir kadın mevcuttur. Bu iki grubun içindeki savaş halka halka büyüyerek herkesin savaşına dönüşecektir. Terazinin dengesini bozacak kişiyse seneler önce ölen ufak bir kız çocuğudur.

*Burada olanlar bir süre sonra her yerde ekranlara gelecektı. Dünyayı saran asfalt kabuk kırılacaktı ve her şey geride kalacaktı; taş ve çelik yığınlarının içinde, külle kaplanmış bir beton artığına dönüşecekti. Geçmişten gelen tek şey, yitik şehirlerin mezar taşlarını andıran binaları olacaktı. Granitten, mermerden, betondan ve çelikten mezar taşları; yıkılmış, kırılmış, dökülüp ufalanmış tapınaklar ve mabetler; asfalt döşeli kompozit yüzeyler; mirasçısı olmayan bir dünya kalıntı… İçinde yaşadıkları dünya, ağaçların boy alıp, hayvanların cirit attığı bir hayaletler müzesine dönüşecekti. Metruk binalarla çevrili ölmüş şehirlere bakacaklardı ve kimse hikâyeyi bilmeyecekti.*

Efsun Sokağı 137 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu