Eğitim Kitapları

Eğlen Öğren Resimli 365 İngilizce Kelime 7-9 Yaş CD’li PDF indir

Eğlen Öğren Resimli 365 İngilizce Kelime 7-9 Yaş CD’li PDF indir, e-kitap sitemizde Eğlen Öğren Resimli 365 İngilizce Kelime 7-9 Yaş CD’li kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kolektif tarafından kaleme alınan Eğlen Öğren Resimli 365 İngilizce Kelime 7-9 Yaş CD’li kitabı 190 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Eğlen Öğren Resimli 365 İngilizce Kelime 7-9 Yaş CD’li kitabını 9786055435417 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Eğlen Öğren Resimli 365 İngilizce Kelime 7-9 Yaş CD’li kitap özeti, Eğlen Öğren Resimli 365 İngilizce Kelime 7-9 Yaş CD’li pdf oku, Eğlen Öğren Resimli 365 İngilizce Kelime 7-9 Yaş CD’li yandex, Kolektif e-kitap pdf, Eğlen Öğren Resimli 365 İngilizce Kelime 7-9 Yaş CD’li PDF Drive, Eğlen Öğren Resimli 365 İngilizce Kelime 7-9 Yaş CD’li Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Eğlen Öğren Resimli 365 İngilizce Kelime 7-9 Yaş CD’li PDF Oku

Eğlen Öğren Resimli 365 İngilizce Kelime 7-9 Yaş CD’li Kısa Özet

Eğlen Öğren “Resimli 365 İngilizce Kelime” ile çocuklar İngilizce ile tanışıyor. Takvim formatındaki bu kitapçık aracılığıyla çocuklar, her gün yeni bir İngilizce kelimeyi eğlenerek öğreniyor.

Her sayfada yeni bir kelime: En üstte: Kelime, kelimenin Türkçesi, kelimenin okunuşu ve kelimenin okunuşunu dinleyecekleri CD`nin resmi yer alıyor.

Ortada: Cümlenin İngilizcesi ve hemen altındaki cümlede Türkçe karşılığı yer alıyor.

En altta: Anglosakson kültürü üzerine bilgiler, soru ve yanıtları yer alıyor. Deyimler ve kalıplaşmış kelimelerin, eşittir (=) işareti kullanılarak Türkçe çevirisi yer alıyor.

Aktivite sayfaları, CD ile eş zamanlı olarak ayarlanmıştır. Sayfaların sağ üst köşesinde bulunan CD resminin üzerinde parça numaraları belirtiliyor. Çocuklar CD`den bu numaraları takip ederek aktiviteleri yapabilirler.

Telaffuz, Her kelimenin söylenişi, yani telaffuzu parantez içinde belirtiliyor. Parantez içinde bulunan bu sözcükler, İngilizce sözcüklerin Türkçe okunuşlarıdır. Türkçe okunuşlar, çocukların CD`deki sözcükleri dinlerken daha kolay takip edebilmeleri için hazırlanmış ve basitleştirilmiş okunuşlardır. Bu nedenle, sözcüklerin söylenişlerinde hafif değişikliklar olabilir.

Eğlen Öğren Resimli 365 İngilizce Kelime 7-9 Yaş CD’li PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu