Edebiyat Kitapları

Einstein’ın Buzdolabı PDF indir

Einstein’ın Buzdolabı PDF indir, e-kitap sitemizde Einstein’ın Buzdolabı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Steve Silverman tarafından kaleme alınan Einstein’ın Buzdolabı kitabı 9786258099010 sayfadan oluşup, kapak olarak yayınlanmıştır. Einstein’ın Buzdolabı kitabını Ciltsiz numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Einstein’ın Buzdolabı kitap özeti, Einstein’ın Buzdolabı pdf oku, Einstein’ın Buzdolabı yandex, Steve Silverman e-kitap pdf, Einstein’ın Buzdolabı PDF Drive, Einstein’ın Buzdolabı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Einstein’ın Buzdolabı PDF Oku

Einstein’ın Buzdolabı Kısa Özet

Tarihin tozlu sayfalarındaki en enteresan hikâyeleri duymaya hazır olun!

Kafasız tavuk Mike’tan, tarihin en enteresan cinayet planına; Amerika’nın ilk ve tek imparatorundan, Boston’daki pekmez seline kadar bir çok hikâye enteresanlıkta birbirleriyle yarışıyor.
Yazar Steve Silverman’ın kurucusu olduğu “Lüzumsuz Bilgi” adlı bloğunda senelerdır okuyucularla bir araya getirdiğu enteresan öyküleri, ilk kez bir kitap hâlinde toplanıyor. 
Kemerleri bağlayın!

Mizah ve bilimselliğin harmanlandığı Einstein’ın Buzdolabı, sizleri unutulmaz bir yolculuğa çıkarıyor. Peki Einstein’ın icat ettiği buzdolabına ne oldu?

Einstein’ın Buzdolabı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu