Edebiyat Kitapları

Ejderhanın Yükselişi PDF indir

Ejderhanın Yükselişi PDF indir, e-kitap sitemizde Ejderhanın Yükselişi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kiersten White tarafından kaleme alınan Ejderhanın Yükselişi kitabı 480 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Ejderhanın Yükselişi kitabını 9786050321234 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ejderhanın Yükselişi kitap özeti, Ejderhanın Yükselişi pdf oku, Ejderhanın Yükselişi yandex, Kiersten White e-kitap pdf, Ejderhanın Yükselişi PDF Drive, Ejderhanın Yükselişi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ejderhanın Yükselişi PDF Oku

Ejderhanın Yükselişi Kısa Özet

İntikam yolunda kan dökmekten çekinmeyen bir ejderha. Fedakârlıkta sınır tanımayan bir âşık. Ve amacına ulaşmak için her şeyi göze alan bir sultan…

Herkes bir karar vermek zorunda ve bir kez karar verildiğinde geri dönüşü olmayacak.

İmparatorluklar yıkılacak.

Tahtlar kazanılacak.

Ruhlarsa yitirilecek.

Lada Dracul’un hiçbir müttefiki kalmamıştır. Elinde bir tek, her zaman sahip olduğu şey mevcuttur: kendisi. Eflak tahtına çıkmayı garanti altına alma yolunda, karşısına çıkmaya cüret eden herkesi cezalandırmakta kararlıdır.

Radu’ysa yaşamında ilk kez, Lada’nın beklenmedik yardım isteğini geri çevirir. İnancına, Osmanlılara ve Mehmet’e sadakat göstermek içinde kalır. Lada ölürse kendisini asla affetmeyecektir ama Konstantiniye’de başarılı olamazsa, Mehmet onu affedebilecek midir?

Etraflarındaki devletler yıkılırken, Dracul kardeşlerin bir karar vermesi gerekiyordur: Kaderlerini gerçekleştirmek için neyi feda edecekler?

Ejderhanın Yükselişi PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu