Ekonomi Kitapları

Eko – Köyler PDF indir

Eko – Köyler PDF indir, e-kitap sitemizde Eko – Köyler kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Karen T. Litfin tarafından kaleme alınan Eko – Köyler kitabı 288 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Eko – Köyler kitabını 9786051714646 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Eko – Köyler kitap özeti, Eko – Köyler pdf oku, Eko – Köyler yandex, Karen T. Litfin e-kitap pdf, Eko – Köyler PDF Drive, Eko – Köyler Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Eko – Köyler PDF Oku

Eko – Köyler Kısa Özet

Tek tek bizler nasıl bir değişim yapabiliriz? Profesör Karen Litfin bu temel soruya yanıt vermek için dünya çapındaki birden fazla eko-köyü  Bziyaret etti. Kırsal alanlardan kentlere, yüksek teknolojilerden düşük teknolojilere, ruhanilerden sekülerlere kadar tabandan yukarıya pozitif ve radikal değişimler yapan gözden kaçmış küresel bir hareketi keşfetti.

Karen Litfin iham verici ve öngörülerle dolu kitabında, bu sürdürülebilir yaşam tecrübelerindeki eşsiz deneyimi dört geniş pencere vasıtasıyla paylaşıyor: ekoloji, ekonomi, topluluk ve bilinç. Söz konusu olan yalnızca başka bir dünyanın olabilecek olması değil; bunun, bütün dünya çapındaki mikro alanlarda şimdiden doğmasıdır.

*Eko-köyler senelerdan bu yana düşük karbonlu bir post-büyüme  toplumu oluşturmak için mikro-laboratuvarlar olarak hareket etmiştir. Lakin bizler onlardan ne öğrenebiliriz? İşte Karen Litfin bunların yanıtlarını aradığı yolculuğunu bizimle paylaşıyor.*

– Rab Hopkins, The Transition Handbook’un yazarı 

*Eko-köyler yalnızca karbon artışını, türlerin azalmasını ve dünyamızın toksikleşmesini nasıl ele alacağımızı değil, tek bir dünya çapında keyifli bir biçimde nasıl birlikte yaşayabileceğimizi de soruyor.*

– Paul Wapner, Living Through the End of Nature’in yazarı

Eko – Köyler PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu