Araştırma Kitapları

Ekonomi, Finans, İşletme ve Pazarlama Alanında Akademik Çalışmalar – I PDF indir

Ekonomi, Finans, İşletme ve Pazarlama Alanında Akademik Çalışmalar – I PDF indir, e-kitap sitemizde Ekonomi, Finans, İşletme ve Pazarlama Alanında Akademik Çalışmalar – I kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kolektif tarafından kaleme alınan Ekonomi, Finans, İşletme ve Pazarlama Alanında Akademik Çalışmalar – I kitabı 234 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Ekonomi, Finans, İşletme ve Pazarlama Alanında Akademik Çalışmalar – I kitabını 9786258088182 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ekonomi, Finans, İşletme ve Pazarlama Alanında Akademik Çalışmalar – I kitap özeti, Ekonomi, Finans, İşletme ve Pazarlama Alanında Akademik Çalışmalar – I pdf oku, Ekonomi, Finans, İşletme ve Pazarlama Alanında Akademik Çalışmalar – I yandex, Kolektif e-kitap pdf, Ekonomi, Finans, İşletme ve Pazarlama Alanında Akademik Çalışmalar – I PDF Drive, Ekonomi, Finans, İşletme ve Pazarlama Alanında Akademik Çalışmalar – I Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ekonomi, Finans, İşletme ve Pazarlama Alanında Akademik Çalışmalar – I PDF Oku

Ekonomi, Finans, İşletme ve Pazarlama Alanında Akademik Çalışmalar – I Kısa Özet

Ekonomi bir bilim dalı olarak, kaynakların sınırlı, buna karşılık insanoğlunun gereksinimlerinin sonsuz olması sebebiyle, çeşitli sorulara yanıt arayan bir bilim dalı olarak ortaya çıkmış ve gelişme göstermiştir. Ekonomi bilimi, bu yönüyle kısıtlı kaynaklar ile hangi malın, kimin için ne miktarda üretileceği ve kimler tarafından tüketileceği sorularına ve fiyatın oluşum mekanizmasını algılamaya çalışan bir bilim dalıdır. “Yönetim” ise en yalın olarak, organizasyonun amaçlarına ulaşmak için çalışanları yönlendirme ve onlara klavuzluk etme süreci olarak tanımlanabilir.  

Örgüt ve paydaşlarına fayda sağlayacak biçimde müşteriler için değer yaratılması, iletişimi ve ulaştırılması ve müşteri ilişkilerini yönetmeye yönelik bir örgütsel fonksiyon ve bir dizi süreç olarak tanımlayabileceğimiz “Pazarlama” ekonomi ve yönetim bilimleri ile ayrılmaz bir bütün teşkil etmektedir.

Ekonomi, Finanas, İşletme ve Pazarlama Alanında Akademik Araştırmalar – Ibaşlığını taşıyan bu kitapta, ihracaat, markalaşma, takım yaratıcılığı, e-ticaret, kooperatifçilik, vergilendirme, insan kaynakları, sosyal platformnın tüketici alışkanlıklarına etkisi ve engelli bireylerin istihdamına ilişkin farklı disiplinlerden yazarların olduğu akademik çalışmalar, siz kıymetli okurlara sunulmuştur.

Ekonomi, Finans, İşletme ve Pazarlama Alanında Akademik Çalışmalar – I PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu