Psikoloji Kitapları

Ekran Çocukları PDF indir

Ekran Çocukları PDF indir, e-kitap sitemizde Ekran Çocukları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Meltem Küskü Schmidt tarafından kaleme alınan Ekran Çocukları kitabı 136 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Ekran Çocukları kitabını 9789751419590 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ekran Çocukları kitap özeti, Ekran Çocukları pdf oku, Ekran Çocukları yandex, Meltem Küskü Schmidt e-kitap pdf, Ekran Çocukları PDF Drive, Ekran Çocukları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ekran Çocukları PDF Oku

Ekran Çocukları Kısa Özet

“Doğan Cüceloğlu öneriyor: Mutlaka okunmalı!”

Dünyanın en büyük teknoloji şirketi Apple’in kurucularından Steve Jobs, 2010 senesinde ilk iPad lansmanını yaptıktan sonra New York Times’dan gazeteci Nick Bilton sorar: *Çocuklarınız iPad’i seviyorlar, değil mi?* Steve Jobs der ki: *Hiç kullanmadılar, evde çocukların kullanabileceği teknolojik imkânları sınırlıyoruz.*

Teknolojinin bu kadar içinde olan bir insan, neden çocuklarını teknolojiden uzak tutuyordu?

Günümüzde çocuklar cep telefonu, tablet ve bilgisayar gibi dijital teknolojilerle adeta doğar doğmaz haşır neşir olmaya başlıyorlar.

Bu kitapta, dijital çağda iki çocuk yetiştiren bir anne, kendi tecrübelerini bilimsel araştırmalarla harmanlıyor. Dijital ekranların etkilerini, her yönden –fiziksel, zihinsel, psikolojik ve sosyal– irdeliyor ve çözümler sunuyor.

Ekran Çocukları PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu