Ekonomi Kitapları

Elektronik Ticaret Hukuku: Ticari Elektronik İletiler PDF indir

Elektronik Ticaret Hukuku: Ticari Elektronik İletiler PDF indir, e-kitap sitemizde Elektronik Ticaret Hukuku: Ticari Elektronik İletiler kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mehmet Bedii Kaya tarafından kaleme alınan Elektronik Ticaret Hukuku: Ticari Elektronik İletiler kitabı 231 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Elektronik Ticaret Hukuku: Ticari Elektronik İletiler kitabını 9786257899444 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Elektronik Ticaret Hukuku: Ticari Elektronik İletiler kitap özeti, Elektronik Ticaret Hukuku: Ticari Elektronik İletiler pdf oku, Elektronik Ticaret Hukuku: Ticari Elektronik İletiler yandex, Mehmet Bedii Kaya e-kitap pdf, Elektronik Ticaret Hukuku: Ticari Elektronik İletiler PDF Drive, Elektronik Ticaret Hukuku: Ticari Elektronik İletiler Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Elektronik Ticaret Hukuku: Ticari Elektronik İletiler PDF Oku

Elektronik Ticaret Hukuku: Ticari Elektronik İletiler Kısa Özet

Bu çalışma, E-Ticaret Kanunu ile tertip edilen ve İleti Yönetim Sistemi ile değişik bir boyuta taşınan `ticari elektronik iletiler` konusunu teknik ve hukuki boyutlarıyla ele almaktadır.

Çalışmada, Amerikan Hukuku ve Avrupa Birliği Hukuku başta olmak üzere mukayeseli hukuktaki güncel gelişmelere yer verilmiştir.

Ayrıca, 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ile 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu içindeki ilişki etraflıca ele alınmıştır.

Ticari iletişim ve ticari elektronik iletiler konularında en güncel gelişmeleri yansıtmaya çalışan bu çalışmada ele alınan başlıca konular:

Elektronik Ticaret Hukuku: Ticari Elektronik İletiler PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu