PDF İndir

Elif PDF indir

Elif PDF indir, e-kitap sitemizde Elif kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Paulo Coelho tarafından kaleme alınan Elif kitabı 261 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Elif kitabını 9789750728266 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Elif kitap özeti, Elif pdf oku, Elif yandex, Paulo Coelho e-kitap pdf, Elif PDF Drive, Elif Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Elif PDF Oku

Elif Kısa Özet

“Hilal ben (…) Türkçede, ayın ilk günlerinde aldığı yay şekili demektir. Ülkemin bayrağında da mevcuttur hilal.”

Elif’in başkahramanı, Paulo Coelho`nun kendisidir. Yazar bir süredir bilgelik yolunda gelişmesinin durduğunu hissetmektedir. Belki de yapması gereken tek şey, esrarengiz ustası J.nin tavsiyesine uyup, “gönlünün onu çektiği yere” gitmektir.

Rastlantılar Coelho’yu Rusya’ya savurur. 9288 kilometrelik yolu, bu uçsuz bucaksız ülkeyi, baştan sona trenle kat etmeye karar verir. Daha ilk durağından bu yana manevi bir arayışa dönüşen bu yolculukta ona üç kişi eşlik eder: Bir Tao ustası, Rus yayıncısı ve en ilginci, kabiliyetli bir keman virtüözü olan, olağanüstü genç bir Türk kadını: Hilal…

Coelho, son romanı Elif’le, bir kez daha yaşamı güzelleştiren hazineleri ve mucizeleri kutluyor. Zamanın, mekanın, yaşadığımız başka hayatların dışında bir yerde, katıksız “aşk”ın peşinde, ruhun upuzun yolununda ilerliyor.

Bize çok tanıdık gelen duraklardan geçerek…

“Coelho’nun kitapları, milyonların yaşamına büyü katıyor.”

– London Times

Elif PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu