Edebiyat Kitapları

Elveda Aşk – Sinan Akyüz PDF indir

Elveda Aşk – Sinan Akyüz PDF indir, e-kitap sitemizde Elveda Aşk – Sinan Akyüz kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Sinan Akyüz tarafından kaleme alınan Elveda Aşk – Sinan Akyüz kitabı 464 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Elveda Aşk – Sinan Akyüz kitabını 9786254494406 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Elveda Aşk – Sinan Akyüz kitap özeti, Elveda Aşk – Sinan Akyüz pdf oku, Elveda Aşk – Sinan Akyüz yandex, Sinan Akyüz e-kitap pdf, Elveda Aşk – Sinan Akyüz PDF Drive, Elveda Aşk – Sinan Akyüz Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Elveda Aşk – Sinan Akyüz PDF Oku

Elveda Aşk – Sinan Akyüz Kısa Özet

“Sen…” dedi kekeleyerek, “sen… deli misin?”

Süreyya buruk bir biçimde gülümsemiş, birden gamzeleri ortaya çıkıvermişti.

“Değilim,” dedi düşünceli bir sesle, “inan bana deli değilim! Ama şükürler olsun ki sana âşığım. İçimde fokurdayıp duran bir sen varsın. Sadece içimdeki senin bu telaşına engel olamıyorum. Karşında durmuş böyle saçmalıyorum.”

Güzide kalakalmıştı. İlk kez hazıryanıtlığı bir işe yaramıyordu. Titrek bir sesle, “Bu yaptığın,” dedi, “iş mi senin? Böyle bir zamanda birine âşık mı olunur?”

Süreyya bu sefer tatlı tatlı gülümsedi.

“Ne yapayım? Savaş çıktı diye bu hikâyem yarım mı kalsın?”

Güzide birden öyle savruldu ki… O savrulmanın etkisiyle arkasını dönüp oradan hızla uzaklaşırken, “Nerden biliyorsun?” diye söylendi. “Belki de yarım kalan hikâyeler güzeldir…”

 

Daha Balkan Harbi’nin yaralarını saramadan yeni bir savaşın ortasında kalan Osmanlı’da, halkı yine fedakârlıklar beklemekteydi. İstanbul Sultanîsi talebelerinden Yusuf, Süreyya ve Feyzi ilk aşklarını halen yaşarken vuslatın sancısı gelip yerleşti yüreklerine. Onlar için artık vuslat demek savaşın bitmesi ve vatanın kurtulması demekti.

İçlerinde kopan fırtınalara rağmen umutla gittiler cepheye… Aşklarına kavuşmak, yarım kalan hikâyelerden olmamak için…

İncir Kuşları ve Meyra’nın yazarı Sinan Akyüz’den Çanakkale Savaşı’nı ve gerçek kahramanlarını anlatan heyecan dolu yeni bir roman…

Elveda Aşk – Sinan Akyüz PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu