PDF İndir

En Keyifli Rotalarla Türkiye Gezi Notları PDF indir

En Keyifli Rotalarla Türkiye Gezi Notları PDF indir, e-kitap sitemizde En Keyifli Rotalarla Türkiye Gezi Notları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mustafa Dermanlı tarafından kaleme alınan En Keyifli Rotalarla Türkiye Gezi Notları kitabı 248 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. En Keyifli Rotalarla Türkiye Gezi Notları kitabını 9786050205336 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. En Keyifli Rotalarla Türkiye Gezi Notları kitap özeti, En Keyifli Rotalarla Türkiye Gezi Notları pdf oku, En Keyifli Rotalarla Türkiye Gezi Notları yandex, Mustafa Dermanlı e-kitap pdf, En Keyifli Rotalarla Türkiye Gezi Notları PDF Drive, En Keyifli Rotalarla Türkiye Gezi Notları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

En Keyifli Rotalarla Türkiye Gezi Notları PDF Oku

En Keyifli Rotalarla Türkiye Gezi Notları Kısa Özet

Bu kitap bir gezi rehberi değildir. Bu, her yeri avcunun içi gibi bildiğini, her lezzeti tadıp da gurme olduğunu iddia eden çılgın bir gezginin günlüğü de değildir. Bu, Mustafa Dermanlı’nın gezip gördüğü yerlere ilişkin kaleme aldığı mütevazı gezi notlarından bir araya gelen bir kitaptır. Bazı zaman sokak aralarında kalmış restoranları bizlere anlatır, arada birse yalnızca huzura kavuşacağımız, doğanın o temiz kokusunu içimize çekebileceğimiz mekânları… Herkesin bildiği, her daim gittiği yerlerin bunun yanında ufak detaylara da düşürür yolunuzu. Kendisinin de kelimelerine eklediği gibi, *içindeki gezme mikrobu hâlâ kanlı canlı olan bir adamın tecrübeleri*nden geriye kalanlardır…

Mustafa Dermanlı’nın insanı peşinden sürükleyen anılarını okurken kolaylık olsun diye siz değerli okurlarımız için her şehrin sonuna *Yapmadan Dönme*meniz gereken şeyleri, *Yemeden Gelme*meniz gereken lezzetleri listeledik. Her gezinin bizde uyandırdığı hisler ışığında o yolculuğa eşlik edebilecek şarkıları seçtik. *Bunları Biliyor muydunuz?* diye size sorarak şehirlerle alakalı ek bilgiler bir araya getirdik. Her şehrin başına *nerede, ne yapılır?* temalı ikonlar koyarak size önbilgi vermek istedik.

Umarız bu keyifli rotaların tadını çıkarırken bu gezi notları da size yardımcı olmaktadır, yolunuzu güzelleştirir. Eh, o zaman ne duruyoruz, haydi gidelim!

En Keyifli Rotalarla Türkiye Gezi Notları PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu