Psikoloji Kitapları

Endişe Tedavisi PDF indir

Endişe Tedavisi PDF indir, e-kitap sitemizde Endişe Tedavisi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Robert L. Leahy tarafından kaleme alınan Endişe Tedavisi kitabı 424 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Endişe Tedavisi kitabını 9786057496591 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Endişe Tedavisi kitap özeti, Endişe Tedavisi pdf oku, Endişe Tedavisi yandex, Robert L. Leahy e-kitap pdf, Endişe Tedavisi PDF Drive, Endişe Tedavisi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Endişe Tedavisi PDF Oku

Endişe Tedavisi Kısa Özet

Bu kitap aracılığıyla, endişeleriniz olmadan, yeni insanlara yaklaşabilir, topluluk içinde daha kolay konuşabilir, zorlayıcı işler alabilir, önceden almadığınız riskleri alabilir, bugün oldukları haliyle ilişkilerinizin tadını çıkarabilir, bireylerin işinizle alakalı ne düşündüğü yerine, işinize odaklanabilir, ertelemenin üstesinden gelebilir ve bugün yaşamınızdan daha fazla faydalanabilirsiniz. 
Nasıl mı? Şu 7 adımı uygulayarak:
1.    Yararlı ve yararsız endişeyi belirleyin. 
2.    Gerçeği kabul edin ve değişmeye kararlı olun. 
3.    Endişeli düşünce şekline meydan okuyun. 
4.    Daha derindeki tehdide odaklanın.
5.    Başarısızlıkları fırsata çevirin.
6.    Duygularınızla alakalı endişe duymak yerine onları kullanın.
7.    Zaman yönetimini ele geçirin.

‘Mükemmel bir kitap! Kendi kendini değerlendirme ölçekleri her okuyucunun kişisel endişe alanlarını daraltıyor, hayatlarını dönüştürücü değişiklikler yapmada onlara destek oluyor ve endişenin üstesinden gelmede anlaması kolay ve sıra sıra uygulanan metotlarıyle araştırmaveyayalı kullanışlı araçlar sağlıyor.’
Dr. Monica Ramirez Basco

Endişe Tedavisi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu