Araştırma Kitapları

Endüstriyel Bakım PDF indir

Endüstriyel Bakım PDF indir, e-kitap sitemizde Endüstriyel Bakım kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Bora Kirazlılar tarafından kaleme alınan Endüstriyel Bakım kitabı 450 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Endüstriyel Bakım kitabını 9789755114637 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Endüstriyel Bakım kitap özeti, Endüstriyel Bakım pdf oku, Endüstriyel Bakım yandex, Bora Kirazlılar e-kitap pdf, Endüstriyel Bakım PDF Drive, Endüstriyel Bakım Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Endüstriyel Bakım PDF Oku

Endüstriyel Bakım Kısa Özet

Endüstriyel bakım hususunda bir başyapıt ve referans kitap olan bu eser, piyasadan gelen yoğun talep üzerine İstanbul Teknik Üniversitesi hocalarından Kemal Demirel tarafından yeniden yayına hazırlanmış ve daha kullanışlı olarak ülkemiz teknik adamlarına armağan edilmiştir.

Fabrikalarda ve her türlü endüstriyel tesiste çalışan mühendis ve teknik personel için hatta işletmelerde mesleğe bir adım önde başlamak isteyen yeni mezunlar için dahi, her türlü mekanik bakım, arıza, montaj ve işletme bilgisi tek cilt altında toplanmıştır. Kitap konuların daha iyi anlaşılabilmesi için yüzlerce resimle donatılmış ve teorik bilgilerden fazla işe yarar pratik bilgiler okuyucuya verilmiştir. Kısa olaraksı bu kitap, işletmeler için vazgeçilmez bir başvuru kaynağıdır.

Endüstriyel Bakım PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu