Psikoloji Kitapları

Ergen Çocuğunuz ve Siz PDF indir

Ergen Çocuğunuz ve Siz PDF indir, e-kitap sitemizde Ergen Çocuğunuz ve Siz kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Laurence Steinberg tarafından kaleme alınan Ergen Çocuğunuz ve Siz kitabı 512 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Ergen Çocuğunuz ve Siz kitabını 9789755339450 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ergen Çocuğunuz ve Siz kitap özeti, Ergen Çocuğunuz ve Siz pdf oku, Ergen Çocuğunuz ve Siz yandex, Laurence Steinberg e-kitap pdf, Ergen Çocuğunuz ve Siz PDF Drive, Ergen Çocuğunuz ve Siz Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ergen Çocuğunuz ve Siz PDF Oku

Ergen Çocuğunuz ve Siz Kısa Özet

*Çok yönlü tavsiyelerin olduğu net, iyi düşünülmüş bir kitap… Okunacak kıymetli bir eser.*

John Cotter, The Washington Post

*Ergen Çocuğunuz ve Siz, ergenlerin anababalarına yönelik somut önerilerle dolu,

klasik haline gelmiş kitaplardandır.*

Publishers Weekly

*Uygulamalı bilgiler ve önerilerle birlikte geniş bir rehber.*

Library Journal

Laurence Steinberg, tanınmış bir üniversite hocasıdır ve ergen gelişim psikolojisi alanında ülkeler arası tanınırlığı olan bir uzmandır. Amerikan Psikoloji Derneğinin Gelişimsel Psikoloji Bölümünün ve Ergenlik Araştırmaları Topluluğunun başkanlıklarını yapmıştır.

Genelde üniversite mezunlarının anababalarına daha uzun süre bağımlı kaldığını fark eden Steinberg, yeni anababa-çocuk enerjikleriyle birlikte 25 yaşına kadar uzayan geniş bir ergenlik tanımı yapmıştır. Ön ergenlikte ve genç yeniyetmelikte olan çocuklarının sosyal platformyı ve diğer yeni güncel iletişim araçlarını kullanım şeklini anababaların gözetim altında tutup tutmaması gerektiğine ilişkin tartışmalara da kitapta yer vermiştir. Yeniyetme davranışını ergen beyninin güncel incelemelerinın ışığında açıklamaya çalışırken *bugünün anababalarının gereksiniminin sabır değil bilgi olduğu* anlayışıyla anababalara harika bir rehber olacak bu kitabı sunmuştur.

Ergen Çocuğunuz ve Siz PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu