PDF

Ergün Poyraz – Kanla Abdest Alanlar PDF Oku indir

Ergün Poyraz – Kanla Abdest Alanlar PDF Oku indir, e-kitap sitemizde Ergün Poyraz – Kanla Abdest Alanlar kitabını araştırdık. Ayrıca Ergün Poyraz tarafından kaleme alınan Ergün Poyraz – Kanla Abdest Alanlar kitap özetinin yanı sıra, Ergün Poyraz – Kanla Abdest Alanlar pdf oku, Ergün Poyraz – Kanla Abdest Alanlar yandex, Ergün Poyraz – Kanla Abdest Alanlar e-kitap pdf, Ergün Poyraz – Kanla Abdest Alanlar PDF Drive, Ergün Poyraz – Kanla Abdest Alanlar Epub gibi indirme linklerini de bulacaksınızdır.

Ergün Poyraz – Kanla Abdest Alanlar PDF indir Oku

Kanla Abdest Alanlar adlı kitabımın temelini oluşturan “Fetullah’ın Gerçek Yüzü” adlı kitabımı dava eden Fetullah Gülen Faizi ile birlikte beş milyar lira isƟyor ve açƨğı davayı kitabın her saƨrının belgeli olması bundan dolayı kaybediyordu. Fetullah Gülen’i daha yakında zamandan tanımak için onun “hey gidi günler” adlı kaseƟni izlemek bile yeterli oluyordu. Şimdi Gülen’in o konuşmalarını gözlemleyelim: “Fetullah’tan Elim İƟraflar” Fetullah, konuşmasının bu bölümünde de iƟraf üzerine iƟraflarda yer alıyor, insanlara “suma” yani “gizli riya” daha açık deyişle “gizli ikiyüzlülük” bir başka deyişle takiyye’nin bir başka versiyonunu yapmalarını telkin ettiğini belirtiyor, adeta günah üzerine günah çıkarıyordu: “Ne siz hüsnü zannınız alƨnda kalıp ezilin. Ne de onlar beyhude cami dizaynına kalksınlar. Zemin hazırlasınlar, ne zaman israf olsun, ne siz şu dikenler içinde Bülbül sesi diye Saksağan sesi dinleyin. Ne de bundan sonra bir kere vaaz edeyim deyip, üç gün sancı ekeyim, krizlere gireyim, ölecek hale geleyim… Acaba hazırlanabildim mi? Acaba kontak olabildim mi? Konsantre olabildim mi? Bi şey diyebilir miyim?. Ben bu cemaate, onlar ki saf temiz dupduru duygu ve düşüncenin Ɵmsali insanlar… Ya ben? Karanlık ruhumla onlara ne anlatabilirim. Son vereyim dedim bunun için… Bir kere bana tesir ediniz. Bir kere ayrıldıktan sonra bir kere daha huzurunuza geldim. Ama bir kere daha gelmeycem. Estağfirullah içinde değil, bir abes yer işgal eƫğim fikriyle… Kendime tesir edemedim dedim. Yakınlarıma tesir edemedim. Demek ki tesirsiz bir insanım. Niye sizin hüsnü niyeƟnizi, hüsnü kabulünüzü, hüsnü teveccühünüzü suiisƟmal edeyim.

Niye sizi aldatayım. Ayıp değil mi?. Bu yirmi beş senedir çok şey beklediniz? Yirmi beş sene değil yirmi üç sene de insanlığın iŌihar tablosu insanlığın makûs kaderini değişƟrdi. Biz o kader adına Allah aşkına siz söyleyin meleği alanın sakinleri de buna şahit. Bu mevzuda hangi içtenyeƟ sergiledik. Hangi içtenyeƟ temsil eƫk. Ortaya koyduğumuz şey nedir?. Kimi Sahabi düzeysine çekƟk, yükselƫk. Kimi tam kur’an’ın temsilcisi haline geƟrebildik. Ben yer yer hüsnü zannımın alƨnda kaldım. Sizi sena eƫm. Manen hitap aldım. Yakamdan tutup hırpaladılar. Bu çok yumuşaklık dediler. Böyle ve ben de ne yapacağımı şaşırdım, bilemedim, öyle desem kaçarlar dedim. Böyle desem Resulullah’ın teveccühü kaçıyor.

Ergün Poyraz – Kanla Abdest Alanlar PDF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu