Felsefe Kitapları

Ermiş’in Bahçesi PDF indir

Ermiş’in Bahçesi PDF indir, e-kitap sitemizde Ermiş’in Bahçesi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Halil Cibran tarafından kaleme alınan Ermiş’in Bahçesi kitabı 64 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Ermiş’in Bahçesi kitabını 9786057906755 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ermiş’in Bahçesi kitap özeti, Ermiş’in Bahçesi pdf oku, Ermiş’in Bahçesi yandex, Halil Cibran e-kitap pdf, Ermiş’in Bahçesi PDF Drive, Ermiş’in Bahçesi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ermiş’in Bahçesi PDF Oku

Ermiş’in Bahçesi Kısa Özet

Halil Cibran’ın Ermiş kitabında kendi topraklarına dönmek üzere yola çıkan El Mustafa, Ermiş’in Bahçesi adlı eserde yuvasına ulaşır. Yokluğunda halkı ve müritleri onun bilgeliğine hasret kalmıştır. El Mustafa’nın yuvaya dönüşü, âdeta ruhunun kökenlerine kavuşması ve bilgelik aşkıyla çıktığı yolculuğun nihayete erişidir. Müritlerinin; zaman, doğa, yalnızlık, yaşam, ölüm gibi konulardaki sorularını bilgeliğinin verdiği ağırbaşlılıkla ele alır.

El Mustafa’nın kendi şehrine gelerek anne ve babasının hayattan göçtüğü bahçeye dönmesini konu edinen kitap, Cibran’ın da ölümünden iyi yıl sonra yayımlandı. Lakin görülebilir ki El Mustafa’nın kelimelerinde ölümün hüznü değil, aksine bilgeliğin özgürlüğü ve yaşamın idrakinin vakurluğu mevcuttur.

 

Ermiş’in Bahçesi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu