Sağlık Kitapları

Esnetme Hareketleri Anatomisi PDF indir

Esnetme Hareketleri Anatomisi PDF indir, e-kitap sitemizde Esnetme Hareketleri Anatomisi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Craig Ramsay tarafından kaleme alınan Esnetme Hareketleri Anatomisi kitabı 160 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Esnetme Hareketleri Anatomisi kitabını 9786055069476 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Esnetme Hareketleri Anatomisi kitap özeti, Esnetme Hareketleri Anatomisi pdf oku, Esnetme Hareketleri Anatomisi yandex, Craig Ramsay e-kitap pdf, Esnetme Hareketleri Anatomisi PDF Drive, Esnetme Hareketleri Anatomisi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Esnetme Hareketleri Anatomisi PDF Oku

Esnetme Hareketleri Anatomisi Kısa Özet

Ünlü fitness eğitmeni ve eski bir Broadway dansçısı olan Craig Ramsay, esnetme hareketlerine zaman ayırmanın, kendinize zaman ayırmanız manasına geldiğini iddia ediyor. Esnetme çalışması, egzersiz programınıza başlamadan önce yaptığınız birkaç hareketten ibaret değildir. Esnetme hareketleri sağlıklı, esnek bir bedene sahip olmanın en mühim bileşenidir.

Esnetme Hareketleri Anatomisi’nde, Craig Ramsey baştan ayağa tüm mühim kas gruplarını hedef alan hareketlerle tüm bedeninizi esneterek nasıl çalıştıracağınızı gösteriyor. Ayrıca, muhteşem görünmek ve kendisini muhteşem hissetmek isteyen, fakat tam bir çalışma programı uygulamaya vakit bulamayanlar için kısa bir pratik esnetme programı da yer alıyor kitapta.

Anne adayları, ofis çalışanları ve eşli çalışabilecek bireyler için oluşturulmuş özel bölümlerle, esnetme çalışmanızı günlük programınıza nasıl dahil edebileceğinizi öğreneceksiniz. Her bir hareket, tamamı renkli fotoğraflar ve sıra sıra verilen açıklamalarla desteklenirken, ayrıntılı anatomik çizimler de esnetilmesi hedeflenen kas gruplarını tanıtacak.

Esnetme Hareketleri Anatomisi, sizi bedenen ve zihnen yenilenmek için esnetme yapmaya zaman ayırmanız gerektiğine ikna edecek.

Esnetme Hareketleri Anatomisi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu