Eğitim Kitapları

Et Tarik İla’l – Arabiyye 1 PDF indir

Et Tarik İla’l – Arabiyye 1 PDF indir, e-kitap sitemizde Et Tarik İla’l – Arabiyye 1 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Muhammed Basel Sweyd tarafından kaleme alınan Et Tarik İla’l – Arabiyye 1 kitabı 128 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Et Tarik İla’l – Arabiyye 1 kitabını 9786055067090 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Et Tarik İla’l – Arabiyye 1 kitap özeti, Et Tarik İla’l – Arabiyye 1 pdf oku, Et Tarik İla’l – Arabiyye 1 yandex, Muhammed Basel Sweyd e-kitap pdf, Et Tarik İla’l – Arabiyye 1 PDF Drive, Et Tarik İla’l – Arabiyye 1 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Et Tarik İla’l – Arabiyye 1 PDF Oku

Et Tarik İla’l – Arabiyye 1 Kısa Özet

Ana dili Arapça olmayanlar için yenilenip güncellenen karekod,ses dosyası,oyun ve aktiviteleri ile akıllı tahta için dijitalleştirilen Et-Tarik İla`l Arabiyye-1. kitabını sizlerin beğenisine paylaşmak istedik. Son senelerda Türkiye değişik alanlarda büyük değişimlere şahid oldu. Bilhassa ilmi ve kültürel alanlarda bu kendisini hissettirdi.

Türkiyenin İslam Alemine açılmasıyla paralellik arz eden bu değişimlerde tüm Müslümanları bir araya toplayacak dilin öğrenilmesi ihtiyacı kendisini bariz bir biçimde göstermiştir.

Bu ihtiyacın farkında olan Mektep Yayınları olarak Arapçayla alakalı diğer eserlerin bunun yanında Arapçanın kolay bir biçimde öğretilmesine yol gösterecek  bir eserin hazırlanması için konunun uzmanı ehil kimselerle et Tariqu ilal Arabiyye 1 isimli bu çalışmayı siz kıymetli öğrenci ve öğetmenlerimizin istifadesine paylaşmak istedik.

Bu eserde:

1- Hayatın aşağı yukarı tüm alanlarına temas eden zengin konu çeşitliliği,
2-Doyurucu kelime bilgisi, tabir, deyim,
3-Öğrenilenlerin pekişmesi için bol örnek ve alıştırma
4-Her hususta karşılıklı konuşma ve pratik melekesini geliştirecek diyaloglar,
5- Yazı, dinleme- anlama  melekesini geliştirecek alıştırmalar,

İlahiyat fakülteleri halk eğitim merkezleri ve özel kurslar tarafından tercih edilmektedir.

 

Et Tarik İla’l – Arabiyye 1 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu