Ekonomi Kitapları

Etkili Yöneticilerin 7 Alışkanlığı PDF indir

Etkili Yöneticilerin 7 Alışkanlığı PDF indir, e-kitap sitemizde Etkili Yöneticilerin 7 Alışkanlığı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Stephen R. Covey tarafından kaleme alınan Etkili Yöneticilerin 7 Alışkanlığı kitabı 160 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Etkili Yöneticilerin 7 Alışkanlığı kitabını 9786057454065 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Etkili Yöneticilerin 7 Alışkanlığı kitap özeti, Etkili Yöneticilerin 7 Alışkanlığı pdf oku, Etkili Yöneticilerin 7 Alışkanlığı yandex, Stephen R. Covey e-kitap pdf, Etkili Yöneticilerin 7 Alışkanlığı PDF Drive, Etkili Yöneticilerin 7 Alışkanlığı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Etkili Yöneticilerin 7 Alışkanlığı PDF Oku

Etkili Yöneticilerin 7 Alışkanlığı Kısa Özet

Etkili Yöneticilerin 7 Alışkanlığı, yönetimin esaslarına ilişkin yoğunlaştırılmış bir kılavuz. Bu kılavuzda, başarılı yöneticilerin rutin olarak uygulamaya koyduğu temel eylemleri, tutumları ve becerileri görecek, her gün işyerinde karşılaşılan en zor yönetim poblemlerindan 25 tanesinin yanıtlarını bulacaksınız. Bunun yanında tarih boyunca yönetim ve önderlik hususunda en balakalı uzman kişilerdan bazılarının klasikleşmiş metinleri ile alıntılarını okuyup bilgeliklerine tanık olacaksınız.

Bölümler içinde bulunan özel olarak dizayn edilmiş anket formları ve örnekler, size edindiğiniz temel bilgileri, yönetim kariyerinizde somut sonuçlar sağlamanıza yol gösterecek biçimde uygulama fırsatı verecek. Stephen R. Covey’nin 7 Alışkanlık ilkeleriyle kendi vizyonunuzu yeni düzeylere nasıl yükselteceğinizi öğretecek ve bunu gerçekleştirebilmeniz için bugün yapılması gerekenleri oluşturmanızı sağlayacak.

“Nasıl etkili bir yönetici olurum?  Bu soruyu cevaplamak için, önce `gündelik` rutinlerin yarattığı iş yükünden başımızı kaldıralım ve olaylara daha kapsamlı bir perspektiften bakalım, bize bugünün neticelerini getiren zihniyete meydan okuyalım, böylece yarın harikulade sonuçlar elde edebilelim.” –Stephen R. Covey

Etkili Yöneticilerin 7 Alışkanlığı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu