Teknoloji Kitapları

Evren ve İnsan PDF indir

Evren ve İnsan PDF indir, e-kitap sitemizde Evren ve İnsan kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Alper Özdemir tarafından kaleme alınan Evren ve İnsan kitabı 112 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Evren ve İnsan kitabını 9786050301939 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Evren ve İnsan kitap özeti, Evren ve İnsan pdf oku, Evren ve İnsan yandex, Alper Özdemir e-kitap pdf, Evren ve İnsan PDF Drive, Evren ve İnsan Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Evren ve İnsan PDF Oku

Evren ve İnsan Kısa Özet

Dünyada iki ırk var. Marufu inanca dönüştürüp barış ve iyilik için yaşayanlar ile bu İnancın öğretilmesi gerekenler. Demokrasiler, gasp ve işgali var olmanın önkoşulu olarak görüyorlarsa, gelecek yok demektir!

İncelediğiniz kitap diyor ki; İnsanca ve mutlu Olarak yaşayacağımız dünyanın inşasını, küresel- sömürü düzeninin efendilerine bırakmayınız. Yoksa-boşuna beklersiniz! Köle boynundaki zinciri kendi bilinci ve elleriyle kırmazsa, başkalarının lütfuyla kölelikten kurtulamaz! Çünkü kölelikten kurtulmanın önkoşulu köleliği kabullenmiş bilinçten kurtulmaktır. Bunu başaramayan köleye, özgürlüğü verilse bile yine köle gibi düşünür ve köle gibi yaşamaya devam eder. Oysa onurlu yaşam herkesin hakkı!” Bana katılıyorsanız, kapağımı süsleyen yedi yapraklı dal ambleminiz olsun. Örgütlenin. Kendi dünyanızı kendiniz Kurun Kendi kendinizi yönetin.

Evren ve İnsan PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu