PDF İndir

Evrenden Torpilim Var PDF indir

Evrenden Torpilim Var PDF indir, e-kitap sitemizde Evrenden Torpilim Var kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Aykut Oğut tarafından kaleme alınan Evrenden Torpilim Var kitabı 318 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Evrenden Torpilim Var kitabını 9786050924855 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Evrenden Torpilim Var kitap özeti, Evrenden Torpilim Var pdf oku, Evrenden Torpilim Var yandex, Aykut Oğut e-kitap pdf, Evrenden Torpilim Var PDF Drive, Evrenden Torpilim Var Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Evrenden Torpilim Var PDF Oku

Evrenden Torpilim Var Kısa Özet

Siz hiç 150 kilo oldunuz mu?

Sizin hiç yabancı bir ülkede bavulunuzu kaybettiğiniz, sabahları mısır gevreğine bira döküp hayatta kalmaya çalıştığınız, günlerce tek kelime bile konuşmadığınız oldu mu?

Dayak yedikten sonra girdiğiniz komadan bir gözünüzü kaybetmiş olarak çıkıp tekrar parklara döndüğünüz… Annenizi kaybettikten sonra hapiste yatarken babanızı kaybettiğiniz oldu mu?

Benim oldu!

Peki ya sonra o yabancı ülkenin dilinde şakır şakır konuşup hatta seslendirme yönetmenliği bile yaptığınız… O ülkedeki filmlerde başrol oynadığınız…  70 kilo verip filinta gibi olduğunuz… Yeni ve mutlu bir hayat kurduğunuz… Elinizi attığınız her işi altın yumurtlayan tavuğa çevirdiğiniz… Her saniyenizi gülümseyerek geçirdiğiniz, hayatta istediğiniz her şeyi elde etmeye başladığınız oldu mu?

Benim oldu!

Nasıl mı? Gelin anlatayım…

*İstemek olmanın yarısıdır!*

Evrenden Torpilim Var PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu