Teknoloji Kitapları

Evrenin Doğuşu PDF indir

Evrenin Doğuşu PDF indir, e-kitap sitemizde Evrenin Doğuşu kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Chris Impey tarafından kaleme alınan Evrenin Doğuşu kitabı 472 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Evrenin Doğuşu kitabını 9786050203899 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Evrenin Doğuşu kitap özeti, Evrenin Doğuşu pdf oku, Evrenin Doğuşu yandex, Chris Impey e-kitap pdf, Evrenin Doğuşu PDF Drive, Evrenin Doğuşu Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Evrenin Doğuşu PDF Oku

Evrenin Doğuşu Kısa Özet

*Bir ışık yılı küpe kaç küp şeker sığar?*, *Yeterince uzağa bakarsak büyük patlamayı görebilir miyiz?*, *Evrende ışıktan daha bi hayli hızlı hareket eden nedir?* gibi enteresan sorular soran ve bunları yanıtlayan Chris Impey bizi evrenin geçmişine doğru ufuk açıcı bir yolculuğa çıkarıyor. Güneş sistemimizin tanıdık yörelerinden başlayıp en yakın yıldızlara, en yakın komşu galaksiye uzanan ve büyük patlamaya varan bir yolculuk bu. Olabildiğince uzağa, bundan dolayı geçmişe gidiyoruz. Bu yolculuk sırasında kara madde, kara enerji, paralel evrenler, görünmez boyutlar, dünyadışı yaşam gibi modern kozmolojinin kolektif aklını meşgul eden konular ile ilgili bilgi ediniyoruz.

*Bu kitap yalnızca evrenin tarihini anlatmıyor, bunun yanı sıra varoluşun temel sorularıyla boğuşan bir astronom olmanın ne anlama geldiği hususunda tatmin edici bir fikir sunuyor.*

– Michael Brooks, New Scientist

*Evrenin Doğuşu, uzun seneler başvuru kaynağı olmayı hak eden bir evren rehberi niteliğinde.*

– Manjit Kumar, Wall Street Journal

Evrenin Doğuşu PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu