Ekonomi Kitapları

Eyvah Turist PDF indir

Eyvah Turist PDF indir, e-kitap sitemizde Eyvah Turist kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Recep Mesut Yavuz tarafından kaleme alınan Eyvah Turist kitabı 128 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Eyvah Turist kitabını 9786054723522 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Eyvah Turist kitap özeti, Eyvah Turist pdf oku, Eyvah Turist yandex, Recep Mesut Yavuz e-kitap pdf, Eyvah Turist PDF Drive, Eyvah Turist Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Eyvah Turist PDF Oku

Eyvah Turist Kısa Özet

*Turizm, ülkemizin çok hızlı büyüyen mühim bir sektörü. Tatil farklılerinin zenginliği ve kültürel değerlerinin çeşitliliği ile rakipsiz olan ülkemizin son senelerdaki gelişmesi Turizm dünyasında ilgi ile izleniyor. İstanbul ve Antalya dünyanın en fazla ziyaret edilen 10 şehri arasına girerken, Türkiye; nüfusunun yarısı kadar turisti ülkesine çekerek, kararlı büyümesini sürdürüyor. Bu başarıda izlenen turizm politikaları kadar, fedakârlık ve emekleriyle Türk turizmini sırtlayan Turizmciler de büyük paya sahip.*

Recep Mehmet Yavuz; kitapta yeralan makaleleriyle, turizm sektöründe çok çeşitli nedenlerle, mazeretlerle, bahanelerle yaşanan poblemlerin çözümüne yönelik katkı niteliğinde tavsiyelerde yer alıyor.

Kitap; Türk turizminin markalaşma ve bu hususta dünyayla yarışma sürecinde izlenmesi gereken yolları ve uygun metotları de ortaya koyması yönünden, turizm camiası ve bu camiaya katkı sunan her sektörden profesyoneller için de kıymetli bir yol haritası sunuyor.

Eyvah Turist PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu