Çocuk Kitapları

Eyvah! Uçurtmam Kaçtı! PDF indir

Eyvah! Uçurtmam Kaçtı! PDF indir, e-kitap sitemizde Eyvah! Uçurtmam Kaçtı! kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nural Birden Akca tarafından kaleme alınan Eyvah! Uçurtmam Kaçtı! kitabı 48 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Eyvah! Uçurtmam Kaçtı! kitabını 9786052374542 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Eyvah! Uçurtmam Kaçtı! kitap özeti, Eyvah! Uçurtmam Kaçtı! pdf oku, Eyvah! Uçurtmam Kaçtı! yandex, Nural Birden Akca e-kitap pdf, Eyvah! Uçurtmam Kaçtı! PDF Drive, Eyvah! Uçurtmam Kaçtı! Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Eyvah! Uçurtmam Kaçtı! PDF Oku

Eyvah! Uçurtmam Kaçtı! Kısa Özet

Meltem uçurtmasını yemyeşil kırlarda neşe içinde uçururken, aniden şiddetli bir rüzgar esmeye başlar. Küçük kız, elinden kayıp giden uçurtmanın arkasından çaresizce bakarken rüzgar onu elinden yakaladığı gibi gökyüzüne çıkartır ve birlikte uçurtmanın peşinden giderler. Meltem’le arkadaş olan Güneş de ona doğa hadiselerinı anlatır ve uçurtmasına kavuşması için yardım eder.

Nural Birden’in yazdığı ve resimlediği Eyvah Uçurtmam Kaçtı ile birlikte çocuklar doğa hadiselerinı, basınçları, rüzgarı, ısı farklarını, bitkileri, tohumları ve daha bir çok bilgiyi macera eşliğinde öğrenecekler.

Eyvah! Uçurtmam Kaçtı! PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu