Çocuk Kitapları

Ezik Kokarca PDF indir

Ezik Kokarca PDF indir, e-kitap sitemizde Ezik Kokarca kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Catherine DePino tarafından kaleme alınan Ezik Kokarca kitabı 60 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Ezik Kokarca kitabını 9786059318556 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ezik Kokarca kitap özeti, Ezik Kokarca pdf oku, Ezik Kokarca yandex, Catherine DePino e-kitap pdf, Ezik Kokarca PDF Drive, Ezik Kokarca Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ezik Kokarca PDF Oku

Ezik Kokarca Kısa Özet

Boğaç dostlarını dürterek, *Rokfor kokulu bir ezik ile tanışmak ister misin?* dedi. Boğaç’ın yeşil yılan gözlerinin içine baktım…

Emir, Boğaç’ın ona yaptığı zorbalıklara dayanamıyor ve artık bir şeyler yapması gerektiğini biliyordu. Ama ne yapacak, nasıl bir yol izleyecekti? Boğaç’tan nasıl kurtulacağını bilmiyordu. Yaşadığı bu zorbalıktan dolayı da kendini suçlu hissediyor ve bunun için de etrafından yardım istemeye çekiniyordu. Her şey daha da kötüye giderse ne yapardı? Ailesi olanları anlayınca enteresan bir biçimde rahatlamaya başladı. Yaşadığı durumu paylaşmak ona iyi geldi ve suçluluk duygusu ailesinin de desteği ile yok oldu. Ailesi onu Boğaç’ın zorbalığından kurtaracak bir planla geldiklerinde artık Emir ne yapacağını biliyordu. Boğaç’ı yaptığı ilk zorbalıkta Rokfor Kokulu Ezik Kokarca onu büyük bir sürprizle karşıladı.

Ezik Kokarca, çocuklara zorbalık ile mücadele etmede bir yol haritası sunarak onları cesaretlendirirken, ebeveyn ve eğitimcilere notlar ile de zorbalık hususunda yetişkinlere bir rehber niteliği taşıyor.

APA – Amerikan Psikoloji Derneği

Kurulduğu 1892 senesinden bugüne 134 binden fazla psikiyatrist, psikolog, araştırmacı, eğitimci, danışman ve öğrenci üyesiyle, dünyanın en büyük bilimsel ve profesyonel psikoloji topluluğudur. APA, bünyesine kattığı Magination Press yoluyla, çocuk ruh sağlığı alanında uzmanlaşmış profesyoneller tarafından yazılmış kitaplar yayımlamaktadır.

Ezik Kokarca PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu