Siyaset Kitapları

Faili Meçhul mü? PDF indir

Faili Meçhul mü? PDF indir, e-kitap sitemizde Faili Meçhul mü? kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ergün Poyraz tarafından kaleme alınan Faili Meçhul mü? kitabı 344 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Faili Meçhul mü? kitabını 9789752206410 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Faili Meçhul mü? kitap özeti, Faili Meçhul mü? pdf oku, Faili Meçhul mü? yandex, Ergün Poyraz e-kitap pdf, Faili Meçhul mü? PDF Drive, Faili Meçhul mü? Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Faili Meçhul mü? PDF Oku

Faili Meçhul mü? Kısa Özet

Musa’nın Çocukları ve Takunyalı Führer gibi çok ses getiren kitapların yazarı Ergün Poyraz’ın son kitabı: Faili Meçhul mü?

Her diktatör adayı kendi suçlarını, dalaverelerini, düzenbazlıklarını, kalpazanlıklarını, entrikalarını muhaliflerinin üzerlerine yüklerken, onların muhalif olduklarını veya onları siyasal ikbali karşısında kendine tehlike gördüğünü açıklamaz. Muhalifleri kendi deyimi ile içeri tıkarken yine onların muhalif olma nedenlerini ileri sürerek yapmaz, *onları gazetecilik, yazarlık yaptıkları için içeri attık* demez. Mutlaka bir suç üretmeleri, böylece halkı kandırmaları gerekmektedir. Onlar da öyle yaptılar…

Siyasal dincilerin, Atatürk ve Atatürkçülerden nefretleri yanında işledikleri cinayetleri ve ihanetlerini de onların üzerine yüklemeleri; bunların Atatürk’ün mirasına duydukları kin değil miydi?

Uğur Mumcu başta olmak üzere, Abdi İpekçi, Ümit Doğanay, Muammer Aksoy, Bahriye Üçok, Turan Dursun, Çetin Emeç, Dr. Necip Hablemitoğlu, İhsan Güven, Berkin Elvan, Abdullah Cömert, Ali İsmail Korkmaz, Ethem Sarısülük, Kaşif Kozinoğlu, Kuddusi Okkır, Behçet Oktay, Muhsin Yazıcıoğlu ve diğer bireylerin katillerini, Atatürkçü insanlara atılan örgüt iftiralarının kaynağını, devletin içine çöreklenmiş başta F tipi olmak üzere diğer tarikatçıların ve liboşlar ile dönek solcuların açıkladıkları zeminlerde değil, kendi pisliğini örten kedi örneğinde olduğu gibi örttükleri yerde aramanın daha doğru bir yöntem bulunacağına inanıyorum…

Faili Meçhul mü? PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu