Çocuk Kitapları

Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? PDF indir

Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? PDF indir, e-kitap sitemizde Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. J. K. Rowling tarafından kaleme alınan Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? kitabı 304 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? kitabını 9789750843754 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? kitap özeti, Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? pdf oku, Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? yandex, J. K. Rowling e-kitap pdf, Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? PDF Drive, Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? PDF Oku

Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? Kısa Özet

Yıl 1926, New York…

Bir avuç insan… ve yaratık… bir çoklarının kaderini belirleyecektir. Büyüzoolog Newt Scamander şehre yeni gelmiştir ve fazla kalmaya niyeti yoktur. Lakin Newt’ın sihirli valizi başkasınınkiyle karışıp fantastik canavarlarının bazıları kaçınca, ortalık iyiden iyiye karışır.

Dünyanın her yerinde bi hayli beğeni alan ve çok satan Harry Potter kitaplarının yazarı J.K. Rowling, Newt Scamander’ın yazdığı özgün Hogwarts ders kitaplarından Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?’dan ilham alarak ilk konusunu yazdı. J.K. Rowling’in göz alıcı hayal gücünün hayranları onun ortaya koyduğu mizah kabiliyetini, yarattığı sihirli evrenin olağanüstü imgelemini ve her türden insana (asaları olsun veya olmasın) duyduğu derin sempatiyi ve anlayışı her sayfada tanıyacaklar.

Bu macera dolu, destansı hikâye nefesinizi kesecek.

Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu