PDF İndir

Fas’ın Altın İksiri Argan PDF indir

Fas’ın Altın İksiri Argan PDF indir, e-kitap sitemizde Fas’ın Altın İksiri Argan kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Figen Gündüz Letaconnoux tarafından kaleme alınan Fas’ın Altın İksiri Argan kitabı 208 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Fas’ın Altın İksiri Argan kitabını 9789753299299 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Fas’ın Altın İksiri Argan kitap özeti, Fas’ın Altın İksiri Argan pdf oku, Fas’ın Altın İksiri Argan yandex, Figen Gündüz Letaconnoux e-kitap pdf, Fas’ın Altın İksiri Argan PDF Drive, Fas’ın Altın İksiri Argan Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Fas’ın Altın İksiri Argan PDF Oku

Fas’ın Altın İksiri Argan Kısa Özet

Elinizdeki kitap müthiş argan ağacından, keçilerle yaşadığı olağanüstü birliktelikten, şifa deposu meyvelerinden ve bu meyvelerden elde edilen, Fas’ın *altın iksiri* diye de adlandırılan kozmetik ve gastronomik değere sahip argan yağını anlatıyor.

Afrika, Arap, Berberi ve Avrupa kültürlerinin hoş bir sentezi, Batı’nın etkisi altında olsa da Doğulu özelliğini kaybetmemiş, Osmanlı İmparatorluğu’nun Kuzey Afrika’da fethedemediği tek ülke Fas’ın altın iksirinin meziyetlerini tanıdıkça gerek bu iksiri gerekse bu mistik ve gizemli toprakları deneyimlemek arzusuyla yollara düşeceksiniz.

Oğlak Yayınları’ndan. Fas’ın mistizmini yaşamak isteyen gezgin ruhlara, yemek tarifleriyle, sağlığını önemseyen gurmelere, Berberi kadınların reçeteleriyle, güzelliğine düşkün herkese.

Fas’ın Altın İksiri Argan.

Fas’ın Altın İksiri Argan PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu