Edebiyat Kitapları

Fatih Robur PDF indir

Fatih Robur PDF indir, e-kitap sitemizde Fatih Robur kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Jules Verne tarafından kaleme alınan Fatih Robur kitabı 287 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Fatih Robur kitabını 9786254490897 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Fatih Robur kitap özeti, Fatih Robur pdf oku, Fatih Robur yandex, Jules Verne e-kitap pdf, Fatih Robur PDF Drive, Fatih Robur Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Fatih Robur PDF Oku

Fatih Robur Kısa Özet

Hava taşımacılığının geleceği havadan hafif aerostatlarda mı yoksa havadan ağır aeroneflerde midir? Weldon Enstitüsündeki bu sonu gelmez tartışmalara, Mühendis Robur isimli biri damgasını vurur; geleceğin aeroneflerde olduğunu iddia eder. Baloncuların hakaretler yağdırıp alay ederek kovduğu Robur, Albatros isimli aeronefiyle dünyanın göklerini kimin fethettiğini herkese gösterecektir.

Günümüzdeki uçakların atası sayılabilecek bir aracı on dokuzuncu yüzyılın ikinci yarısında tasarlayarak zamana göğüs geren ve hayal gücüyle bizi cezbeden Jules Verne, bu kez bilimbireylerinın ortaya koyduklarına kendi çıkarlarını korumak için gözlerini ve kulaklarını kapayan bağnazları tiye alıyor.

Fatih Robur PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu