Tarih Kitapları

Fikriye ile Latife PDF indir

Fikriye ile Latife PDF indir, e-kitap sitemizde Fikriye ile Latife kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Melike İlgün tarafından kaleme alınan Fikriye ile Latife kitabı 450 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Fikriye ile Latife kitabını 9786051429564 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Fikriye ile Latife kitap özeti, Fikriye ile Latife pdf oku, Fikriye ile Latife yandex, Melike İlgün e-kitap pdf, Fikriye ile Latife PDF Drive, Fikriye ile Latife Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Fikriye ile Latife PDF Oku

Fikriye ile Latife Kısa Özet

Biri Mustafa’yı diğeri Kemal’i sevdi. İki kadın, bir kahraman, bir büyük hesaplaşma…

Öbür dünya çapında, en büyük düşmanınız olduğuna inandığınız bir kadınla aynı odaya kapatıldığınızı düşünün. Hiç kimse yok. O, siz ve kininiz. O kadar!

Ne yapardınız? Melike İlgün bu sorunun peşine düşüyor. Mustafa Kemal’e aşık iki kadını, Fikriye ve Latife’yi öbür dünya çapında bir araya getirip hesaplaştırıyor. Fikriye ile Latife – Kemal’e Eren Kadınlar; Fikriye’yi, Latife’yi ve onların Mustafa Kemal’ini anlatıyor.

Tarihi bir aşka aynı anda iki farklı açıdan bakıyor olmak insanda saatlerce okuma isteği uyandırıyor. Sözcü

Fikriye ile Latife – Kemal’e Eren Kadınlar, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşuna ışık tutuyor. Cumhuriyet

Bu kitap çok konuşulacak! Kemal’e eren kadınlar öbür dünya çapında karşılaşırsa… Hafta Sonu

Melike İlgün ölümüne susmuş iki kadına yeniden can verip bu dünya çapında yarım kalmış hesaplaşmalarını sürdüriyor. Tempo

Melike İlgün iki kadının hesaplaşmasına yer verirken onların gözünden cumhuriyet tarihine bakış atıyor. Elele

Bu kitap farklı. Bu defa Kemal Atatürk’e âşık olan kadınlar olarak değil, yalnızca Fikriye ve Latife olarak karşılaşıyorlar… Gazeteport

Fikriye ile Latife PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu