Çocuk Kitapları

Filin Yeni Arkadaşı – 1. Sınıf Nasrettin Hoca Fıkraları PDF indir

Filin Yeni Arkadaşı – 1. Sınıf Nasrettin Hoca Fıkraları PDF indir, e-kitap sitemizde Filin Yeni Arkadaşı – 1. Sınıf Nasrettin Hoca Fıkraları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mehmet Orhan tarafından kaleme alınan Filin Yeni Arkadaşı – 1. Sınıf Nasrettin Hoca Fıkraları kitabı 16 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Filin Yeni Arkadaşı – 1. Sınıf Nasrettin Hoca Fıkraları kitabını 9786051864747 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Filin Yeni Arkadaşı – 1. Sınıf Nasrettin Hoca Fıkraları kitap özeti, Filin Yeni Arkadaşı – 1. Sınıf Nasrettin Hoca Fıkraları pdf oku, Filin Yeni Arkadaşı – 1. Sınıf Nasrettin Hoca Fıkraları yandex, Mehmet Orhan e-kitap pdf, Filin Yeni Arkadaşı – 1. Sınıf Nasrettin Hoca Fıkraları PDF Drive, Filin Yeni Arkadaşı – 1. Sınıf Nasrettin Hoca Fıkraları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Filin Yeni Arkadaşı – 1. Sınıf Nasrettin Hoca Fıkraları PDF Oku

Filin Yeni Arkadaşı – 1. Sınıf Nasrettin Hoca Fıkraları Kısa Özet

Filin Yeni Arkadaşı

Nasrettin Hoca Fıkraları

Bir filin bakımı köylüler için sorun olmaya başlamıştır. Köylüler filden kurtulmak için Nasrettin Hoca’dan yardım isterler. Birlikte Timur’a giderek durumu anlatmaya karar verirler. Bir an önce yola koyulurlar. Ne var ki Timur’un sarayına geldiklerinde Nasrettin Hoca tek başına kalır; köylüler saklanıp hocayı yalnız bırakmıştır. Hoca da bunun üzerine ortak yola koyulduğı köylülere ders vermek ister. Timur’a, köylülerin file iyi baktıklarını ve filin yalnızlık çektiğini, arkadaş göndermesini söyler. Timur da file yeni bir arkadaş gönderir.

Köylüler yaptıkları hatayı anlamıştır ama iş işten geçmiştir. Artık bakacakları iki filleri olmuştur.

Çocukların estetik anlayışı düşünülerek her sayfası resimli hazırlandı; kısa cümleli anlatımlardan oluşturuldu. Okumayı sevdiren, eğlendiren ve eğlendirirken öğreten bir kurgu ile oluşturuldu.

Filin Yeni Arkadaşı – 1. Sınıf Nasrettin Hoca Fıkraları PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu