Edebiyat Kitapları

Filmlerden Daha Güzel Ciltli PDF indir

Filmlerden Daha Güzel Ciltli PDF indir, e-kitap sitemizde Filmlerden Daha Güzel Ciltli kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Lynn Painter tarafından kaleme alınan Filmlerden Daha Güzel Ciltli kitabı 304 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Filmlerden Daha Güzel Ciltli kitabını 9786053047353 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Filmlerden Daha Güzel Ciltli kitap özeti, Filmlerden Daha Güzel Ciltli pdf oku, Filmlerden Daha Güzel Ciltli yandex, Lynn Painter e-kitap pdf, Filmlerden Daha Güzel Ciltli PDF Drive, Filmlerden Daha Güzel Ciltli Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Filmlerden Daha Güzel Ciltli PDF Oku

Filmlerden Daha Güzel Ciltli Kısa Özet

Lynn Painter’ın çıkış kitabı “Filmlerden Daha Güzel”de, romantik komedi filmlerine takıntılı bir genç kızın, hayalinde büyüttüğü aşkın peşinden koşmasının ve daima yanında olan birine âşık olmasının içten ve keyifli hikâyesine tanık olacaksınız.

*Ben, bir oğlanın önünde durmuş, beni sevmesini isteyen bir kızım yalnızca.* —Aşk Engel Tanımaz

Liz Buxbaum, yaşamı boyunca aşka inanan biri olmuştur. Aşk yaşamında, umduğu heyecana sahip olamasa bile çocukluğundan beri iç içe olduğu romantik komedi filmleri aracılığıyla, bir gün O’nu bulacağını biliyordur. Bulmak zorundadır. Bundan dolayı, çocukluk aşkı Michael Young, yaşamına tekrar girince Liz’in bütün umutları yeşerir ve aklında kırk tilki dolaşmaya başlar. Böylelikle Liz, çocukluğundan beri en büyük düşmanı olan ve onu rezil etmeyi görev edinmiş Wesley Bennett ile aşk uğruna işbirliği yapmak zorunda kalır. Ama aşk her şeye değerdir, değil mi?

Liz, öte yandan Wes’le planlar yapıp sıra sıra Michael’a yaklaşmaya çalışırken öte yandan sürekli olarak Wes’le takılmaya başlar. Bu durum, bireylerin dikkatini çekmeye başlayınca işlerin sarpa sarması kaçınılmaz bir hâl alır ve Liz, kendini hiç ummadığı bir yerde bulur.

Zaten söz konusu aşk olunca her şeyin planlandığı gibi gittiği nerede görülmüştür ki?

Filmlerden Daha Güzel Ciltli PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu