Ekonomi Kitapları

Finansal Yönetim – Teori ve Çözümlü Problemler PDF indir

Finansal Yönetim – Teori ve Çözümlü Problemler PDF indir, e-kitap sitemizde Finansal Yönetim – Teori ve Çözümlü Problemler kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Osman Okka tarafından kaleme alınan Finansal Yönetim – Teori ve Çözümlü Problemler kitabı 736 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Finansal Yönetim – Teori ve Çözümlü Problemler kitabını 9786057928207 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Finansal Yönetim – Teori ve Çözümlü Problemler kitap özeti, Finansal Yönetim – Teori ve Çözümlü Problemler pdf oku, Finansal Yönetim – Teori ve Çözümlü Problemler yandex, Osman Okka e-kitap pdf, Finansal Yönetim – Teori ve Çözümlü Problemler PDF Drive, Finansal Yönetim – Teori ve Çözümlü Problemler Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Finansal Yönetim – Teori ve Çözümlü Problemler PDF Oku

Finansal Yönetim – Teori ve Çözümlü Problemler Kısa Özet

Kitabın amacı, finansal yönetimle alakalı finansman konularını, temel ilkelerini bütünlük içinde basitleştirilmiş biçimde sistematik olarak vermek ve teoriyi problemlerle destekleyerek öğrencilere yardımcı olmaktır.

Kitapta bulunan problemler ve örnek olaylar genelde gerçek hayattan alınmıştır. Bu problemler aracılığıyla öğrenciler gerçek hayatta özel bir finans problemiyle karşı karşıya geldiklarında ona nasıl yönelecekleri ve nasıl çözebilecekleri hususunda alışkanlık kazanmış olacaklardır. Kitap problemlerin yanında; finansal amaç, tablolar, amortismanlar, vergiler, nakit akımları ve finansal matematik, çevre, analiz ve kontrol, tahminleme, planlama, kâr-maliyet-hacim ilişkileri finansal yapıyı kuvvetlendirici önlemler, işletme sermayesi yönetimi, firmalarda uzun vadeli yatırım kararları, sermaye bütçelemesi, tahvil ve hisse senetlerinin derlemesi, risk ve getiri analizi, sermaye maliyeti ve yapısı kararları, uzun vadeli finansman farklıleri, kısa-orta-uzun vadeli borç kaynakları, borç yönetimi konularına yer vermektedir.

 

Finansal Yönetim – Teori ve Çözümlü Problemler PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu