Edebiyat Kitapları

Fiona Barton Psikolojik Gerilim Kitapları Takım Set 2 Kitap PDF indir

Fiona Barton Psikolojik Gerilim Kitapları Takım Set 2 Kitap PDF indir, e-kitap sitemizde Fiona Barton Psikolojik Gerilim Kitapları Takım Set 2 Kitap kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Fiona Barton tarafından kaleme alınan Fiona Barton Psikolojik Gerilim Kitapları Takım Set 2 Kitap kitabı 760 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Fiona Barton Psikolojik Gerilim Kitapları Takım Set 2 Kitap kitabını 5026548063821 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Fiona Barton Psikolojik Gerilim Kitapları Takım Set 2 Kitap kitap özeti, Fiona Barton Psikolojik Gerilim Kitapları Takım Set 2 Kitap pdf oku, Fiona Barton Psikolojik Gerilim Kitapları Takım Set 2 Kitap yandex, Fiona Barton e-kitap pdf, Fiona Barton Psikolojik Gerilim Kitapları Takım Set 2 Kitap PDF Drive, Fiona Barton Psikolojik Gerilim Kitapları Takım Set 2 Kitap Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Fiona Barton Psikolojik Gerilim Kitapları Takım Set 2 Kitap PDF Oku

Fiona Barton Psikolojik Gerilim Kitapları Takım Set 2 Kitap Kısa Özet

DUL

Sevgi dolu bir koca mı, yoksa kalpsiz bir çocuk katili mi? Gerçeği yalnızca o biliyor.
 
Çocuk sahibi olmak için çıldıran bir kadın ve çocuk katili olduğu söylenen kocasının tüyler ürperten hikâyesi…
 
Jean Taylor
Jean Taylor’ın yaşamı son derece sakin ve sıradan. Güzel bir ev, iyi bir koca… Kocası Glen onun hayalini kurduğu her şey, tam bir beyaz atlı prens… Lakin dünya tersine dönecek.
 
Glen Taylor 
CANAVAR! Gazeteciler Glen’e bu ismi taktılar. Jean’in kocası Glen’in hayal bile edilemeyecek kadar korkunç bir suç işlediği bilgisi yer alıyor. Kaçırdığı söylenen ufak kıza dair tek bir ize bile rastlanmadan seneler geçerken karı kocanın yaşamı sürekli olarak gazetelerin ön sayfalarını süslüyor.
 
Dul Jean Taylor
Ama artık Glen öldü, Jean yaşamında ilk kez tek başına ve hikâyeyi anlatıp anlatmamakta özgür…
 
Sırların gün yüzüne çıkma vakti geldi.
 
“ Kayıp Kız ’ı v e Trendeki Kız ’ı sevdiyseniz bu kitabı kaçırmak istemezsiniz. Sürükleyici. Şok edici.” 
Stephen King
 
“Baş döndürücü bir psikolojik gerilim. Elimden bırakamadım.”
M. J. Arlidge
 
“Kalp atışlarınızı hızlandıracak kadar sürükleyici bir çıkış romanı. Jean Taylor hem kahraman hem de antikahraman; saf ama uyanık, baskı altında kalan ama baskın da olabilen bir kadın. Kısa olaraksı tam anlamıyla merak uyandırıcı.  Trendeki Kız ’ı sevenlerin aklını başından alacağı kesin. Bir solukta ve tırnaklarımı kemirerek okudum.”
Catherine McKenzie
 
“Korkunç bir suçun derinliklerine inerek kurbanlara, faile, polise ve diğer herkese ışık tutan çarpıcı bir psikolojik gerilim.”
Huffington Post
 
“Çok beklenen bir gerilim romanının kapağında onun bi hayli hızlıca satmasını sağlayacak ‘sürükleyici’ gibi övgü ifadelerinin yer alması çok da alışılmadık bir şey değil. Oysaki bu bazı zamanlarda doğrudur. Ama ilk birkaç sayfasını okuduktan sonra  Dul ’un bütün övgüleri hak ettiğini anlayacaksınız. Feminist, etkileyici ve ürkütücü derecede gerçekçi bir hikâye. Rüyalarınıza girecek.”
The Independent
 
“Bu kitap yüzünden gece geç vakitlere kadar uyanık kalacaksınız.”
Good Housekeeping
 
“Barton bize başkaları tarafından kandırılabileceğimizi ama kendi kendimizi kandırmanın da bir o kadar kolay olduğunu hatırlatan müthiş bir hikâye kaleme almış.”
USA Today
 
“Psikolojik gerilimde son nokta. Korkunç bir cinayetin, boğucu bir evliliğin ve bu evlilikte tarafların hem birbirlerine hem de kendilerine dile getirdikleri yalanların karanlık ve içten hikâyesi… Sonu aklımı başımdan aldı.”                                                        
Lisa Gardner

“Çözmekte zorlanacağınız bir kadın karakter ile sarsıcı olaylar bir araya gelmiş ve ortaya nefes kesici bir hikâye çıkmış.”      
Woman & Home

“Şaşırtıcı bir hikâye… Güvenilmez olsa da etkileyici bir kişiliğin ağzından kaleme alınmış. Aklınızı başınızdan alacak.”
Oprahcom

“Jean kişiliği kafa karıştırıcı bir yapboz gibi. Yazar gerilimi nasıl artıracağını iyi biliyor.”                                                              
The New York Times

“Korkunç bir suçun ayrıntı kısmının parça parça gözler önüne serilmesi ve bir evliliğin acımasızca irdelenmesi… Bilmek istedikleri en son şey gerçekler olduğunda bireylerin birbirlerine ve kendilerine dile getirdikleri yalanlara dair olağanüstü bir hikâye!”      
Entertainment Weekly

“Bu kitapta sıradan hayatlara, yani aldatmacanın gerçeğe dönüştüğü gri alanlara yön veren karanlık sırlar hiç gizlenmiyor. İnce ayrıntı kısmın en az olay örgüsü kadar mühim olduğu kitaplardan.”                                                                                                 Chicago Tribune

“Bazı romanlar mevcuttur ki okuyucuyu anında içine çeker ve son sayfaya kadar bırakmaz. Kütüphanenin o küçücük alanına bu kitap da eklendi.  Dul , son zamanların en şüphe uyandırıcı kişiliğine hayat veren tüyler ürpertici bir gerilim romanı.”                                  
The Sacramento Bee

“Bu aldatmacalı psikolojik gerilim beni gerçekten büyüledi. Fiona Barton bizi bir karı kocanın ilişkisinin en karanlık noktalarına ve sakladıklara sırlara doğru bir yolculuğa çıkarıyor.”   Linda Castillo

ÇOCUK

Hikâyeni ne kadar derine gömersen göm,
Gerçeklerin açığa çıkmak gibi kötü b i r huyu mevcuttur…
 
 “Çok sürükleyici. Gerilim zirvede.” 
Stephen King

Sırlar çok büyük bir güce sahiptir. Onlar karşısında duyduğumuz korku dayanılmazdır çünkü bize birbirimizi ne kadar az tanıdığımızı gösterirler.
 
Bazı sırlarınsa her şeyi yerle bir etme tehlikesi mevcuttur. Bir inşaat alanında gömülü bulunan bir bebek iskeleti gibi… Başta bir yerel gazetede ufak bir sütun halinde bulunan bu haber, birbirini hiç tanımayan üç kadın için her şeyi değiştirecektir.
 
Kadınlardan biri için bu haber, başına gelen en kötü şeyin hatırlatıcısı, diğeri için en karanlık sırrının açığa çıkma ihtimali, üçüncüsü içinse gerçeği öğrenme yolculuğunun başlangıç noktasıdır. Çocuğun hikâyesi artık dile getirilecektir.
 
Peki kimdir bu çocuk? Başına ne gelmiştir? Cesedi neden saklanmıştır? Ve bu olaydan başka kimin haberi mevcuttur?
 
Dul  romanıyla çıkış yapan Fiona Barton yeni bir gerilimle karşımızda. Ayrıca yazarın ilk hikayesinden tanıdığımız gazeteci Kate Waters’la yeniden karşılaşıyoruz.
 
 “Yüksek tempolu, iniş çıkışlarla dolu ve olağanüstü bir sürpriz sona sahip. İki kez okumak isteyebilirsiniz.”
Goodhousekeepingcom 
 
“Uzun süredir gömülü kalmış bir sır ile ilgili yazılmış merak uyandıran, karşı konulamaz bir roman. Kesinlikle harika bir okuma deneyimi. Bu kitaba bayıldım.”
Shari Lapena 
 
“Gerilimli, kışkırtıcı ve tatmin edici.”
Lee Child
 
 “Karanlık, etkileyici ve kesinlikle elinizden bırakamayacağınız
kadar sürükleyici.”
C. L. Taylor
 
“ Çocuk , hem sahilde hem de bir kitap kulübünde okumak için seçebileceğiniz bir roman. Barton’ın  Dul  romanının ardından yine bir o kadar etkileyici ve sürükleyici bir eser. Hem yüksek tempolu hem de düşündürücü. Sonuna kadar sizi tahminde bulunmaya zorluyor.”
Usa Today
 
“Fiona Barton’ın çoksatan romanı  Dul ’dan tanıdığımız Kate Waters yeni bir romanda tekrar bizimle.  Çocuk , gerçekten merakla okuyacağınız bir hikâye.  Dul ’u beğenen okuyucular Barton’ın bu kitapta kendisini daha da geliştirdiğini görecekler.”
The Associated Press
 
“Birden fazla anlatının bir araya gelmesi  Çocuk ’ta aksiyonun hiç durmamasını sağlıyor. Diğer iyi romancılar gibi Fiona Barton da göstermenin anlatmaktan daha etkili olduğunu biliyor ve hadiseleri okurun bakış açısına sunuyor. Sonunda yaşanan duygu şok da olsa, keşfetmenin verdiği mutluluk da olsa kesinlikle tatmin edici. Çünkü sırların açığa çıkması hiç kolay olmuyor.”
NPRorg

Fiona Barton Psikolojik Gerilim Kitapları Takım Set 2 Kitap PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu