Sağlık Kitapları

Fitoterapi ve Aromaterapi PDF indir

Fitoterapi ve Aromaterapi PDF indir, e-kitap sitemizde Fitoterapi ve Aromaterapi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nimet Özata tarafından kaleme alınan Fitoterapi ve Aromaterapi kitabı 187 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Fitoterapi ve Aromaterapi kitabını 9786057607034 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Fitoterapi ve Aromaterapi kitap özeti, Fitoterapi ve Aromaterapi pdf oku, Fitoterapi ve Aromaterapi yandex, Nimet Özata e-kitap pdf, Fitoterapi ve Aromaterapi PDF Drive, Fitoterapi ve Aromaterapi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Fitoterapi ve Aromaterapi PDF Oku

Fitoterapi ve Aromaterapi Kısa Özet

Sağlıklı olmak ve sağlıklı yaşamak için kullandığınız tıbbi bitkileri ne kadar tanıyorsunuz?

Aldığınız bilgilerin doğruluğundan ne kadar eminsiniz?

Eğer bazı hastalıklarınız varsa ve ilaç kullanıyorsanız, bunun yanı sıra tıbbi bitkilerden de yararlanmak istiyorsanız,

Tıbbi bitkilerden hangi kullanım şekilleriyle yararlanabileceğinizi ve günlük dozlarını bilmek istiyorsanız,

Tıbbi bitki çayını hangi yöntemle ve nasıl hazırlamanız gerektiğini öğrenmek istiyorsanız,

Tıbbi bitkilerin kullanımında da sentetik ilaçlarda olduğu gibi yan ektileri, kullanılmaması gereken durumlar ve ilaç etkileşimleri olabileceğini biliyor ve bunların neler olduğunu düşünüyorsanız,

Aromaterapide bitkilerden elde edilen uçucu yağlardan evinizde nasıl yararlanabileceğinizi, pratik kullanımlarını, çeşitli hastalıklar için hazırlanmış özel formülleri bilmek ve kullanmak istiyorsanız,

Sabit yağların ayrıntı kısmını, çeşitli hastalıklarda uçucu yağlarla birlikte nasıl kullanıldıklarını bilmek istiyorsanız doğru kitabı buldunuz.

Türkiye`de ilk defa fitoterapi ve aromaterapiyi bir araya getiren bu kitapta, doğru, güvenilir ve kullanım kolaylığı sağlayan bilgilerle karşılaşacaksınız.

Fitoterapi ve Aromaterapi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu