Eğitim Kitapları

Fizik: İlkeler ve Pratik Cilt 2 Kuşe PDF indir

Fizik: İlkeler ve Pratik Cilt 2 Kuşe PDF indir, e-kitap sitemizde Fizik: İlkeler ve Pratik Cilt 2 Kuşe kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Eric Mazur tarafından kaleme alınan Fizik: İlkeler ve Pratik Cilt 2 Kuşe kitabı 450 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Fizik: İlkeler ve Pratik Cilt 2 Kuşe kitabını 9786053203513 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Fizik: İlkeler ve Pratik Cilt 2 Kuşe kitap özeti, Fizik: İlkeler ve Pratik Cilt 2 Kuşe pdf oku, Fizik: İlkeler ve Pratik Cilt 2 Kuşe yandex, Eric Mazur e-kitap pdf, Fizik: İlkeler ve Pratik Cilt 2 Kuşe PDF Drive, Fizik: İlkeler ve Pratik Cilt 2 Kuşe Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Fizik: İlkeler ve Pratik Cilt 2 Kuşe PDF Oku

Fizik: İlkeler ve Pratik Cilt 2 Kuşe Kısa Özet

Bu kitabın yazarı, okuyucusu olacak öğrencilerin dikkatini şu iki soruya çekmeye çalışıyor: 1. İçinde yaşadığımız doğayı ve onun büyüleyici işleyişindeki temel yasaları düşünüyor musunuz? 2. Hangi alanda kariyer yapmayı kafanızı yoruyorsanız düşünün, kariyeriniz boyunca yararlanabileceğiniz yetenekler edinmek ve yüz yüze kalacağınız sorunlarla baş etmenizi ve akılcı en doğru çözümler üretmenizi sağlayacak düşünme ve sorgulama metotlarıni öğrenmek istiyor musunuz?

Günümüz fiziğinde yoğun bir araştırma konusu olan kuantum optiği ve lazer fiziği konularında tanınmış bir araştırmacı olan Eric Mazur, eğitim hususunda geliştirdiği özgün etkileşimli öğrenme metotlarıyle de tanınmaktadır. E. Mazur bu ders kitaplarını; kariyerlerinin ilk basmağında bulunan temel bilim (fizik, kimya, biyoloji, astronomi), matematik ve istatistik, tüm mühendislik ve tıp öğrencilerinin düşünme ve sorgulama kabiliyetlerini geliştirmek ve içinde yaşadığımız evrenle alakalı daha fazla bilgi sahibi olmalarını sağlamak maksadıyla yazdığını vurguluyor.

Fizikte incelemeler, çevremizi kuşatan doğayı gözlemekle başlar. Gözlemleri çağdaş birleştirici temeller üzerinde analiz ederken, her alanda genel geçerliliğe sahip temel ilkeleri ve özellikle korunum yasalarını ön planda tutmak yeni bir öğrenme mimarisi sağlamaktadır. Bu yöntemi iyi organize olmuş öğretme teknikleriyle uygularken, okuyucuyu araştırma tabanlı uygulamaların içine çekerek pratik yapma becerileri de geliştirilmektedir. Böylelikle bilimin ve onun hep lokomotifi olmuş fiziğin eşsiz güzellikleriyle tanışma fırsatı sunuyor.

İddialı lise ve kolej öğrencilerinin, tüm temel bilim ve mühendislik öğrencilerinin kariyerlerinin ilk basmağında mutlaka yararlanmaları gereken ve çağdaş fizik dersleri için mühim bir kaynak… Temel Fizik dersini okutanlar için ise, heyecan verici yeni bir ortam ve kaynak kitap.

Fizik: İlkeler ve Pratik Cilt 2 Kuşe PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu