Teknoloji Kitapları

Fizikokimya Problem Çözümleri PDF indir

Fizikokimya Problem Çözümleri PDF indir, e-kitap sitemizde Fizikokimya Problem Çözümleri kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. P. W. Atkins tarafından kaleme alınan Fizikokimya Problem Çözümleri kitabı 599 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Fizikokimya Problem Çözümleri kitabını 9781111143411 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Fizikokimya Problem Çözümleri kitap özeti, Fizikokimya Problem Çözümleri pdf oku, Fizikokimya Problem Çözümleri yandex, P. W. Atkins e-kitap pdf, Fizikokimya Problem Çözümleri PDF Drive, Fizikokimya Problem Çözümleri Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Fizikokimya Problem Çözümleri PDF Oku

Fizikokimya Problem Çözümleri Kısa Özet

Bu çözüm kılavuzunda, bölüm sonlarındaki (a) Alıştırmaları yanında, irdeleme sorulan ve Problemler için ayrıntılı çözümler bulunmaktadır. Önceki baskılarda da bulunan Alıştırmalara ve Problemlere ilişkin çözümler de gözden geçirilmiş, gerekli değişiklik ve düzeltmeler yapılmıştır.

Bazı Alıştırmalara ve Problemlerin ve birçoğuna ait çözümler için bu baskıda, şimdilerde ulaşımi kolaylaşan matematik, grafik ve moleküler model yazılımları kullanılmıştır. Bu baskıya yeni giren ve sözü geçen problemlerin kullanımını teşvik eden problemlerde özellikle o yol tercih edilmiştir. Kılavuzdaki kullanılan başlıca programlar: Hesap çizelgesi ve grafikler için Excel ; matematik hesaplamalar ve sonuçlarlarla grafik çizimi için Mathcad Kuantum kimyasına ilişkin hesaplamalar ve moleküler modelleme gerektiren durumlarda PC Spgit gide artan Pro yazılımını kullandık; çünkü ulaşımi en kolay program budur. Yine de belirtmek gerekir ki problemlerin çoğu, modern bir el hesap makinesi ile çözülebilir niteliktedir.

Fizikokimya Problem Çözümleri PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu