Kişisel Gelişim Kitapları

Flört Etme Sanatı PDF indir

Flört Etme Sanatı PDF indir, e-kitap sitemizde Flört Etme Sanatı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Adil Yıldırım tarafından kaleme alınan Flört Etme Sanatı kitabının çevirmenliğini Karakarga yapmıştır. Yayıncılığını Karakarga yaptığı Flört Etme Sanatı kitap özeti, Flört Etme Sanatı pdf oku, Flört Etme Sanatı yandex, Adil Yıldırım e-kitap pdf, Flört Etme Sanatı PDF Drive, Flört Etme Sanatı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Flört Etme Sanatı PDF Oku

Flört Etme Sanatı Kitap Açıklaması

Eklenmiş 10 Yeni Bölüm Ve 64 Yeni Sayfasıyla Genişletilmiş Baskı

Flört bir sanattır ve inceliklerini bilirseniz yaşamınıza renk katan bir oyun haline gelir.

Flört etme sanatında başarılı olmak için birtakım becerilere sahip olmanız gerekir ve o noktaya geldiğinizde bu oyundan en fazla keyif alan siz olursunuz.

İlişki koçu ve yazarAdil Yıldırım bu kitabında Türk toplumunun kadim yarasına dokunuyor. Dünyaca ünlü James Bond filmlerinden örnek flört sahneleri veriyor, sırtlan erkeklerden avcı kadınlara uzanan geniş yelpazeyi anlatıyor ve en gizemli flört taktiklerini ilk defa açıklıyor: Neden flört edemiyoruz? Flörtün altın kuralı nedir? Flörtü kim başlatır? Flörtün amacı nedir? Flört etme sanatında nasıl başarılı olabilirsiniz?

Flört Etme Sanatı PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu