Edebiyat Kitapları

Frankfurt Seyahatnamesi PDF indir

Frankfurt Seyahatnamesi PDF indir, e-kitap sitemizde Frankfurt Seyahatnamesi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ahmet Haşim tarafından kaleme alınan Frankfurt Seyahatnamesi kitabı 96 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Frankfurt Seyahatnamesi kitabını 9786052987063 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Frankfurt Seyahatnamesi kitap özeti, Frankfurt Seyahatnamesi pdf oku, Frankfurt Seyahatnamesi yandex, Ahmet Haşim e-kitap pdf, Frankfurt Seyahatnamesi PDF Drive, Frankfurt Seyahatnamesi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Frankfurt Seyahatnamesi PDF Oku

Frankfurt Seyahatnamesi Kısa Özet

Modern Türk şiirinin kurucu adlarından Ahmet Hâşim’in şiirleri kadar kıymetli nesirlerinin başında gelir Frankfurt Seyahatnâmesi.

1930’ların Almanya’sına, tedavi için giden Hâşim’in *şiir kitabının kardeşidir* kelimeleriyle tanımladığı ve izlenimlerini aktardığı seyahatnâme, hem Doğu’yu hem Batı’yı bilen bir aydının Frankfurt’a ve oradan dünyaya bakışını gözler önüne seren yapıca  ufak, dile getirdikleriyle büyük bir eser… Kitabın bu edisyonu ise, Türkiye’de ilk defa yayımlanan 1865-1935 içinde çekilmiş fotoğraflarla *Ahmet Hâşim’in gördüğü* Frankfurt’u gözler önüne çıkarıyor.

Frankfurt Seyahatnamesi PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu