PDF

Franz Kafka – Aforizmalar PDF Oku indir

Franz Kafka – Aforizmalar PDF Oku indir, e-kitap sitemizde Franz Kafka – Aforizmalar kitabını araştırdık. Ayrıca Franz Kafka tarafından kaleme alınan Franz Kafka – Aforizmalar kitap özetinin yanı sıra, Franz Kafka – Aforizmalar pdf oku, Franz Kafka – Aforizmalar yandex, Franz Kafka – Aforizmalar e-kitap pdf, Franz Kafka – Aforizmalar PDF Drive, Franz Kafka – Aforizmalar Epub gibi indirme linklerini de bulacaksınızdır.

Franz Kafka – Aforizmalar PDF indir Oku

Daha yayınevi kurulmadan önce, selüloz ürünleri üzerine yoğunlaşan bir dergiye, yayınevimizi ve yaptığı işleri bir nebze olsun tanıtabilmek maksadıyla yazdığımız bir yazıda, aynen şu cümlelere yer vermiştik: “Kafka kitaplarına dokunma isteğine farklı dokunma nesneleri üretmek… ” Korkarız ki bu kitapla birlikte, yukarıda açıkladığimiz amacımızdan sapma noktasına gelmiş oluyoruz. Sizin de tahmin edebileceğiniz gibi, çok sayıda genç kızın elinizdeki kitabı başından sonuna kadar okuma olasılığı hayli yüksek görünüyor. Bunun Türk kültür yaşamına ve diğer hayatlara ne gibi etkiler yapacağı hususunda hiçbir düşüncesimiz olmamakla birlikte, şu saatlerde yapabileceğimiz başka bir şey de yok. Hiç olmazsa bu kitapla Black Jack yapmış oluyoruz. Kitabın İngilizce versiyonunu, bahara hazırlanan yağmurlu bir günde, Beyoğlu’nda yürürken gördük. Sonra Kadıköy’de çevirmenimize gösterdik. Heyecanlandı. Derken zaman geçti, çeviriyi sorumlumuz M. Ulusel’e gösterdik. Daha önce hiç Kafka kapağı deneyimi yoktu. Bir eksiğini daha kapatabildiği için gülümsedi. Filtresiz Pall Mall’ını küllüğe bastırırken, evindeki bir günlükte olan Kafka desenlerini hissedip aradı. Aranan bulunmaz kuralıyla karşılaşınca, H.T.’yi A.

K.’e yollayıp fotoğrafları sağladık. Her şey bir yana, sizin bu kitabı elinize alıp okumanız, çok hoş, gerçekten. Ama tüm bunların üstüne bir de ikinci baskıyı yapabilmek enteresan, çok enteresan. Karanlık günler için bir Kafka şekerlemesi. Yol gösterici, Kafka’nın özü. Karşı cinsten uzak durun.

Franz Kafka – Aforizmalar PDF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu