Çocuk Kitapları

Freddy’nin Pizza Dükkanı’nda Beş Gece : Fazbear’ın Korkunç Tipleri: Fetch PDF indir

Freddy’nin Pizza Dükkanı’nda Beş Gece : Fazbear’ın Korkunç Tipleri: Fetch PDF indir, e-kitap sitemizde Freddy’nin Pizza Dükkanı’nda Beş Gece : Fazbear’ın Korkunç Tipleri: Fetch kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Andrea Waggener tarafından kaleme alınan Freddy’nin Pizza Dükkanı’nda Beş Gece : Fazbear’ın Korkunç Tipleri: Fetch kitabı 288 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Freddy’nin Pizza Dükkanı’nda Beş Gece : Fazbear’ın Korkunç Tipleri: Fetch kitabını 9786258043716 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Freddy’nin Pizza Dükkanı’nda Beş Gece : Fazbear’ın Korkunç Tipleri: Fetch kitap özeti, Freddy’nin Pizza Dükkanı’nda Beş Gece : Fazbear’ın Korkunç Tipleri: Fetch pdf oku, Freddy’nin Pizza Dükkanı’nda Beş Gece : Fazbear’ın Korkunç Tipleri: Fetch yandex, Andrea Waggener e-kitap pdf, Freddy’nin Pizza Dükkanı’nda Beş Gece : Fazbear’ın Korkunç Tipleri: Fetch PDF Drive, Freddy’nin Pizza Dükkanı’nda Beş Gece : Fazbear’ın Korkunç Tipleri: Fetch Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Freddy’nin Pizza Dükkanı’nda Beş Gece : Fazbear’ın Korkunç Tipleri: Fetch PDF Oku

Freddy’nin Pizza Dükkanı’nda Beş Gece : Fazbear’ın Korkunç Tipleri: Fetch Kısa Özet

Fazbear’ın Korkunç Tipleri serisi, Freddy’nin Pizza Dükkanı’nda Beş Gece dünyasını birbirinden ürpertici hikâyelerle sürdüriyor.  Serinin bu kitabında korkunç hadiselerin meydana geldiği pizza dükkanının bunun yanında tüyler ürperten özelliklere sahip animatronik oyuncaklar bu sefer Greg, Alec ve Oscar’ın yaşamını kâbusa çeviriyor. 
 
Üç ayrı hikâyeden bir araya gelen Fetch’te üç kahraman da istediklerini başarmak için hayatlarının kontrolünü ele geçirmeye çalışırken tüm hayatları enteresan animatronik oyuncaklar ve esrarengiz bir dükkan tarafından alt üst ediliyor. İlk hikâye “Fetch”te terkedilmiş pizza dükkanının cazibesine kapılan Greg’in yaşamı, dükkana adımını attığı andan bu yana bir daha asla eskisi gibi olmuyor. İkinci hikâye “Yalnız Freddy”de kız kardeşinden nefret eden ve onun şımarık, sinsi gerçek yüzünü herkese göstermeye kararlı Alec, özellikle arkadaşı olmayan çocukları gözetleyen Yalnız Freddy’nin radarına giriyor ve pizza dükkanında onu büyük bir sürpriz bekliyor. Son hikâye “Tükendi”de yeşil, korkunç görünümlü  bir Plushtrap’e sahip olmayı hayatta her şeyden üstün tutan Oscar’a bu korkunç, yeşil tavşan asla unutamayacağı karanlık bir ders veriyor. 

Her bir hikâyede Freddy’nin Pizza Dükkanı’nda Beş Gece dünyasını ve onun bir çok kişiliğini daha yakında zamandan tanıyacağınız öyküler size ilk serinin sunduğundan daha da ürpertici bir okuma deneyimi sunuyor.   

Freddy’nin Pizza Dükkanı’nda Beş Gece : Fazbear’ın Korkunç Tipleri: Fetch PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu