Çocuk Kitapları

Freddy’nin Pizza Dükkanında Beş Gece – Gümüş Gözler Ciltsiz PDF indir

Freddy’nin Pizza Dükkanında Beş Gece – Gümüş Gözler Ciltsiz PDF indir, e-kitap sitemizde Freddy’nin Pizza Dükkanında Beş Gece – Gümüş Gözler Ciltsiz kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Scott Cawthon tarafından kaleme alınan Freddy’nin Pizza Dükkanında Beş Gece – Gümüş Gözler Ciltsiz kitabı 376 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Freddy’nin Pizza Dükkanında Beş Gece – Gümüş Gözler Ciltsiz kitabını 9786057954107 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz.

Freddy’nin Pizza Dükkanında Beş Gece – Gümüş Gözler Ciltsiz kitap özeti, Freddy’nin Pizza Dükkanında Beş Gece – Gümüş Gözler Ciltsiz pdf oku, Freddy’nin Pizza Dükkanında Beş Gece – Gümüş Gözler Ciltsiz yandex, Scott Cawthon e-kitap pdf, Freddy’nin Pizza Dükkanında Beş Gece – Gümüş Gözler Ciltsiz PDF Drive, Freddy’nin Pizza Dükkanında Beş Gece – Gümüş Gözler Ciltsiz Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Freddy’nin Pizza Dükkanında Beş Gece – Gümüş Gözler Ciltsiz PDF Oku

Freddy Fazbear’ın Pizza Dükkanı’nda yaşanan korkunç cinayetlerin üzerinden on yıl geçmişti.

Dükkan sahibinin kızı Charlie ve çocukluk dostları; yaşanan trajedinin yıl dönümünde bir araya gelirler ve kendilerini senelerdır terk edilmiş, kilitli pizza dükkanında bulurlar.

İçeriye girebilecekleri bir yol keşfettiklerinde, hiç birşeyin artık eskisi gibi olmadığını fark ederler.

Bir zamanlar müşterileri eğlendiren,yetişkin insan boyundaki dört mekanik maskot karakter çok değiştirmiştir. Artık karanlık bir sırları ve ve tehlikeli bir planları mevcuttur…

Freddy’nin Pizza Dükkanında Beş Gece – Gümüş Gözler Ciltsiz PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu