Psikoloji Kitapları

Freud Olmak: Bir Psikanalistin Gelişimi PDF indir

Freud Olmak: Bir Psikanalistin Gelişimi PDF indir, e-kitap sitemizde Freud Olmak: Bir Psikanalistin Gelişimi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Adam Phillips tarafından kaleme alınan Freud Olmak: Bir Psikanalistin Gelişimi kitabı 160 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Freud Olmak: Bir Psikanalistin Gelişimi kitabını 9789750837289 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Freud Olmak: Bir Psikanalistin Gelişimi kitap özeti, Freud Olmak: Bir Psikanalistin Gelişimi pdf oku, Freud Olmak: Bir Psikanalistin Gelişimi yandex, Adam Phillips e-kitap pdf, Freud Olmak: Bir Psikanalistin Gelişimi PDF Drive, Freud Olmak: Bir Psikanalistin Gelişimi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Freud Olmak: Bir Psikanalistin Gelişimi PDF Oku

Freud Olmak: Bir Psikanalistin Gelişimi Kısa Özet

Psikanalizin bunun yanında edebiyat ve yayıncılık bölgesindeki çalışmalarıyla tanınan Adam Phillips olağanüstü bir Freud biyografisi sunuyor okura. Kişinin hayat öyküsünü temel alan bir tedavi yöntemi olan psikanalizin kurucusu olan Freud’un, doğumundan 50 yaşına kadarki hayat hikâyesi, Freud’un nasıl Freud olduğunun hikâyesi bunun yanı sıra.

Böylelikle Freud’dan sonra onu kendi bakış yönünden değerlendireceksek, onun veya herhangi bir başkasının yaşamına dair bilgimize –ve aslında onun yaşamını bilme arzumuza– biraz ironi katmalıyız. Çünkü Freud’un sorguladığı ve bize farklı okumayı öğrettiği tam da yaşamlarımız ve başkalarının yaşamlarıyla alakalı kendi kendimize anlattığımız hikayelerdir.

Freud Olmak: Bir Psikanalistin Gelişimi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu