Dini Kitaplar

Fussilet Suresi 2 PDF indir

Fussilet Suresi 2 PDF indir, e-kitap sitemizde Fussilet Suresi 2 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Muhammed Muhammed Ebu Musa tarafından kaleme alınan Fussilet Suresi 2 kitabı 256 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Fussilet Suresi 2 kitabını 9789753503112 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Fussilet Suresi 2 kitap özeti, Fussilet Suresi 2 pdf oku, Fussilet Suresi 2 yandex, Muhammed Muhammed Ebu Musa e-kitap pdf, Fussilet Suresi 2 PDF Drive, Fussilet Suresi 2 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Fussilet Suresi 2 PDF Oku

Fussilet Suresi 2 Kısa Özet

Ha-Mim ailesinin ikinci suresi olan Fussilet Suresi tefsiri de heyecanla ve gerçekten büyük bir zevkle okuduğum ve aynı duygularla tercüme etmeye çalıştığım bir kitap oldu.

Yaptığımız çalışmalar esnasında benzerini görmediğimiz kadar derinlemesine çalışılmış, yalnızca tefsir edilen surede değil gerektiğinde bütün Kur’an-ı Kerim’deki ayetler içindeki ilişkiler, benzerlikler ve değişikliklar üzerinde düşünülmüş, ayetleri anlamakta son derece büyük bir önemi olan Belağat İlmi’nin müthiş diyebileceğimiz bir uygulaması haline gelmiş bir tefsir olması ve yazarın Türkiye’de akademik çevrelerde dahi pek tanınmaması bu kitapların tercüme edilmesi için etken oldu. Arap Dünyası’nda çok iyi tanınan ve ömrünü Belağat İlmi’ne vermiş yazarın en verimli çağında yazmış olduğu bu tefsirlerin Türk İlim Dünyası’nda da hak ettiği yeri bulacağından eminiz.

Fussilet Suresi 2 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu