Edebiyat Kitapları

Gantz 13 PDF indir

Gantz 13 PDF indir, e-kitap sitemizde Gantz 13 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Hiroya Oku tarafından kaleme alınan Gantz 13 kitabı 224 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Gantz 13 kitabını 9786059479448 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Gantz 13 kitap özeti, Gantz 13 pdf oku, Gantz 13 yandex, Hiroya Oku e-kitap pdf, Gantz 13 PDF Drive, Gantz 13 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Gantz 13 PDF Oku

Gantz 13 Kısa Özet

Kabbe uzaylılarına karşı girişilen dövüşte elbise giyen yaşlıca bir adamla işbirliği yapan Kurono yeni bir silahı kontrol etmeye başlıyor: Bir motosiklet. Bu motosikleti tercih ederek bir grup büyük dinozoru yok ediyorlar ve çevrelerindeki diğerleri Kurono’yu önderleri ilan ediyor. İlk kez etrafındakiler tarafından bu biçimde kabul gören Kurono, Kato’yu anımsatan bir biçimde dövüşe katılıp herkesi korumak için ön safta dövüşmeye başlıyor. Bir zamanların Kato’sunu hatırlarken, Kurono önder kimliğini giderek benimsemeye ekranlara gelecek…

Hikâye akışı ve ana kahramanlarının yaşadıklarıyla diğer tüm mangalardan ayrılan yetişkin mangası Gantz, yüksek temposuyla şaşırtmaya sürdürmekte.

Gantz 13 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu